شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرولاپس دریچه میترال و بارداری..

1. با عرض سلام و تشکر از شما...
    دختری 30 ساله و مجرد هستم ..پرولاپس دریچه میترال دارم..می خواهم ازدواج کنم ایا برایم بارداری خطر دارد؟[align=center]

2. toshiba نوشته است: با عرض سلام و تشکر از شما...
    دختری 30 ساله و مجرد هستم ..پرولاپس دریچه میترال دارم..می خواهم ازدواج کنم ایا برایم بارداری خطر دارد؟

سلام،
    به فرض این که وجود پرولاپس دریچه میترال در شما «تشخیص» داده شده است و حتی شما دارای علایم این بیماری نیز هستید (می دانید که در بیشتر موارد تشخیص این بیماری اتفاقی بوده و فرد در حالت عادی علایمی ندارد)، اصلا جای نگرانی وجود ندارد. شانس اینکه شما یک بارداری سالم و بدون عارضه را داشته باشید بسیار زیاد است و حتی در برخی موارد حین بارداری به دلیل تغییراتی که در سیستم قلبی عروقی روی می دهد؛ علایم بیمار کاهش می یابد.

3. من 25 سال دارم بعد از 3 سال ازدواج میخواهم باردار شوم ولی دچار پرولاپس دریچه قلب به طور مادرزادی هستم.آیا بارداری برایم خطرناک است؟
    در ضمن من از رابطه جنسی لذت نمیبرم و به سه پزشک مراجعه کردم ولی آنها وقوع چنین حالاتی را نرمال دانستند.

4. parmiss نوشته است: من 25 سال دارم بعد از 3 سال ازدواج میخواهم باردار شوم ولی دچار پرولاپس دریچه قلب به طور مادرزادی هستم.آیا بارداری برایم خطرناک است؟
    در ضمن من از رابطه جنسی لذت نمیبرم و به سه پزشک مراجعه کردم ولی آنها وقوع چنین حالاتی را نرمال دانستند.

سلام،
    همانطور که در بالا ذکر شده، مشکلی برای بارداری نخواهید داشت. در مورد لذت از رابطه جنسی هم علل مختلفی وجود دارد که فبلا در مورد آن صحبت شده است؛ لطفا جستجو کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید