شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ازدواج با مردیکه دیابت دارد

1. سلام خسته نباشید
    من دختری 24ساله هستم قصد ازدواج با پسری دارم که یک ساله به دیابت مبتلا شده اونم نوع1 که این مسیله منو نگران کرده ایشون الان27 سال دارن با توجه به چیزایییکه در مورد این بیماری میشنوم خیلی ترسیدم به نظر شما ازدواج ما ایرادی نداره؟ البته بگم روزی 3مرتبه انسولین میزنه
    تشکر میکنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. من پزشك نيستم كه راجع به اين بيماري به شما توضيحات جامعي بدم... زماني كه ميخواستم خودم ازدواج كنم پدر خانومم ديابت نوع 2 داره و قرص استفاده ميكنه من قبلش با دوستم كه پزشك بود تماس گرفتم و راجع به اين قضيه توضيح خواستم كه آيا ارثي هست يا نا و خوشبختانه مشكلي نبود و من با همسرم ازدواج كردم.... خواهرم دقت كنيد ديابت بيماري بسيار خطرناكيه البته نه اينكه مهلك باشه منظورم اينه كه با توجه به اينكه نوع 1 هم هست اگر اشتباه نكنم ارثي هم خواهد بود و خداي ناكرده به فرزندانتون منتقل ميشه. درگير احساسات نشيد اگر اندكي پرهيز رو رها كنن انواع بدبختي ها مياد سراغشون با افزايش سن هم كه واويلا ميشه ... اينا همه نظرات شخصي و تجربيات منه.. يكي از اقوام نزديكم ديابت نوع 1 داره البته سنش زياده ولي نه ميتونه غذاي درست و حسابي بخوره نه تفريحي... خيلي ضعيفه و حي دارو و ..... استفاده ميكنه اما انسولين استفاده نميكنه... پيشنهاد ميكنم با يك پزشك متخصص مشورت كنيد.... صحبت يك عمر زندگيه شايد بگيد الان ناراحت ميشه و لي از ناراحتي در طي يك عمر كه بدتر نيست...... مويد باشيد

3. خواهر محترم سلام ؛
    خسته نباشید خدمت شما عرض کنم که با این توضیحاتی که دوست گرامیمان sjmamگفت زیاد هم موافق نیستم چون :
    خودم با توجه به اینکه 32سالم هست و 13سال هست که از بیماری رنج میبرم اطلاعات زیادی از این بیماری دارم در حقیقت هیچ کار سختی نیست اگر همسر آینده شما ادمی پرهیزکار باشه من به شما تضمین میدم که هیچ مشکلی سر راهتون نباشه اگر خواستید می تونید به ایمیل من مراجعه کنید تا اطلاعات کاملی در اختیار شما بزارم m.pajhom@yahoo.com
    در ارتباط با فرزنددار شدن شما خدمتتون عرض کنم که اون باید به پزشک غدد ولی فوق تخصص در امور دیابت مراجعه کنید ولی این قول به شما میدم که فرزندان شما در معرض دیابت نیستند
    البته خودم چون انسولین هم میزنم ودر حال حاضر دو تا فرزند دو قلو نیز دارم بحمدااله هیچ کدام مشکل خاصی هم ندارند

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید