شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از کرمهای موبر در زمان پریودی و...

1. سلام،   
    می خواستم بدونم استفاده از کرم موبر برای از بین بردن موهای الت در زمان پریودی، خطری نداره و می تونم استفاده کنم؟
    و یه سوال دیگه:
    الان مدتیه که در هنگام نزدیکی در ناحیه سمت راست زیر شکمم، احساس درد می کنم که البته شدید نیست ولی نگرانم کرده. البته بیشتر وقتها نزدیکیمون (دخول) که طولانی میشه، این درد میاد سراغم. علت اینکه نزدیکیمون رو طولانی می کنیم، اینه که چون من حین این کار احساس خاصی ندارم، با شوهرم به این نتیجه رسیدیم که شاید اگه بیشتر طولش بدیم ارضا بشم.
    و سوال آخر: اگه من با لمس نقطه جی هم تحریک نشم، معنیش چی می تونه باشه؟ نقطه جی در همه خانمها وجود داره دیگه؟ نه؟
    مرسی.

2. سلام
    زمان پريود اون ناحيه خودش آلوده هست حالا چون موبر شامل مواد شيميائيه، با استفاده از اون ممكنه خطرناك نباشه ولي توصيه هم نميشه.
    در رابطه با درد زير شكم خودتون جواب دادين اگه رابطه يه كم طولاني بشه حتما درد هم سراغتون مياد كه ناشي كه فشارهاي وارده بر شما و خستگي هستش.
    اگه شما در حين رابطه احساس خاصي ندارين فكر ميكنم به خاطر نداشتن تمركز ، تحريك نشدن به اندازه كافي، نداشتن شرايط روحي و جسمي باشه.وگرنه نقطه جي رو همه خانوما دارن كه با نداشتن شرايط ذكر شده ارضا نشدن طبيعيه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم که یادم رفت اون بالا بپرسم:
    می خواستم بدونم دیدن فیلمهای رابطه جنسیی به زندگی زناشویی لطمه می زنه؟ آخه شوهرم به دیدن این فیلمها علاقه داره.
    چند بار هم پیشنهاد خرید ماهواره رو داده ولی من می ترسم برام پشیمونی بیاره. چون فکر می کنم شوهرم ماهواره رو می خواد که شبها با هم فیلمهای رابطه جنسیی ببینیم.

4. بهتره اينكارو نكنين كه لطمه بدي ميبينيد.بارها تو سايت در اين مورد صحبت شده و تاكيد شده از ديدن اين فيلمها خودداري كنيد.از نوار جستجوي بالا يه سرچ بكن.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. nnnr نوشته است: ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم که یادم رفت اون بالا بپرسم:
    می خواستم بدونم دیدن فیلمهای رابطه جنسیی به زندگی زناشویی لطمه می زنه؟ آخه شوهرم به دیدن این فیلمها علاقه داره.
    چند بار هم پیشنهاد خرید ماهواره رو داده ولی من می ترسم برام پشیمونی بیاره. چون فکر می کنم شوهرم ماهواره رو می خواد که شبها با هم فیلمهای رابطه جنسیی ببینیم.

این مورد رو هم اضافه کنم چون با دیدن اینگونه فیلمها ممکن هست طرفین خودشونو با هنرپیشه های فیلم مقایسه کنند از نظر کیفیت رابطه لطمه میبینند
    اما اگر فیلمها جنبه آموزشی داشته باشه که نداره بهتر از دیدنش خودداری کنید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید