شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان مناسب برای آلرژی کودک

1. با سلام
    من کودکی 2 ساله دارم که خیلی سرما میخوره و بعد سرفه های شدید همراه باخلط داره .دکتر متخصص آلژی به او اسپری کرومولین و قرص پردنیزالون و کلر فنیل آمین و شربت لوراتادین تجویز کرده است . چند روز پیش که سرما خورد من مثل سابق این داروها را به او دادم و بعد اورا به دکتر بردم که دکتر اطفال به او تءوفیلین وکتوتیفن واریترومایسین را تجویز کرد و کرومولین رانیز گفت برای پیشگیری می توانم مصرف کنم. آیا این داروها برای او ضرر نداره و چون سال گذشته دچار تنگی نفس شد من میترسم دوباره تکرار بشه برای همین دست به دامان این قرصها میشوم .آیا این کورتونها میتونه براش ضرر داشته باشه؟
    حالا بهتر است که او  را به دکتر متخصص اطفال ببرم یا متخصص آلرژیک چون داروها را فکر میکنم متفاوت اراءه میدن؟
    درباره خروسک هم اطلاعاتی میخواستم .آیا خروسک در کودکان تکرار میشه ؟ چون دختر 6ساله ام سال گذشته خروسک کرد و دوباره امسال نیز دکتر گفت که خروسک کرده.
    خدا میدونه چقدر این طفلها سال گذشته  آمپول بتامتازون وحساسیت زدند .بگید باید چه کار کنم .این داروها میتونه روی کلیه و قلبشون اثر منفی داشته باشه؟
    یک سوال دیگه هم دارم و اون اینکه تشنج در کودکان در اثر تب تا چند سالگی می تونه اتفاق بیوفته ؟چون دختر بزرگم در 1.5 سالگی در اثر تب یکبار تشنج کرد.
    باتشکر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید