شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

nدر مورد حاملگی پوچ

1. من چند روز قبل یک سقط داشتم، سونوي 5 هفته و 3 روزگي براي من زده بود قطب جنيني وجود دارد، سونوي 7 هفتگي زده بود قلب ديده شد ، آخراي 8 هفتگي يخچالمونو عقب جلو كردم و با وجود مصرف پروژسترون و آسپيرين لكه بيني شروع و بعد به خونريزي تبديل شد آخر 9 هفتگي دكتر زنان سونو كرد گفت اصلا تخم پوچه و من پروژستونو قطع كردم تا بيوفته ، بعدا از یک سونوگرافیست دیگه پرسیدم گفت در حاملگی پوچ اصلا قطب جنینی تشکیل نمیشه در صورتیکه اولین سونو قطب جنینی رو نشون داده بود. من الان موندم كدومو باور كنم به خاطر جابجا كردن يخچال بوده يا از اول پوچ بوده،حاملگی اول هم 5 هفتگي سقط شد و بعد خونريزي سونو هيچي نشون نداد حالا من نمي دونم اصلا اين دو حاملگي من پوچ بوده يا نه ، چيكار كنم؟
    به نظر شما عكساي سونو هام رو يه دكتر ببينه ميتونه تشخيص بده؟ الان من ميترسم اگه اقدام به بارداري كنم اگه اين دو پوچ بوده باشه بازم تكرار بشه ، اگر پوچ نبودن كمي خيالم راحت تره.چيكار كنم؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
    <o:p> </o:p>

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید