شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کنترل افکار

1. salumeh

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من قبلا تو همین سایت قسمت پرده بکارت گفته بودم که قبلا خودارضایی میکردم و الان ندارم ولی تو خواب میبینم که دارم خودارضایی میکنم...وقتی از خواب هم پا میشم نمیدونم تو خواب کاری انجام دادم یا نه...یکی از دوستان هم جواب دادن که چیز خاصی نیست و در دوران بلوغ طبیعیه و به مرور حذف میشه...اما الان حدود یک ماه کلی با فکر خودم کلنجار میرم که قبل از خواب به چیزی فکر نکنم ولی اوضاع بهتر که نشده بدتر هم شده.
    درسم زیاده و از دانشگاه که میام خیلی خستم و دلم میخواد یه چیزی بخورم و سریع بخوابم...درطول روز کاملا عادیم اما با همه خستگی و خواب آلودگی که میرم تو رختخواب باز هم با این جور فکرا از رابطه جنسی خوابم میبره...و باز هم تو خواب این مشکل برام پیش میاد...از خواب بیدار میشم یادم میاد که از خواب لذت بردم ولی بدنم شل نیست(شاید هم شل شده و خوب شده تا بیدار شم)...خلاصه که خیلی اذیت میشم...به نظرتون من مشکلی دارم و باید دکتر برم؟...چه دکتری برم؟ روانشناس یا دکتر زنان؟...اینقدر فکرهای جنسی طبیعیه؟...میترسم که حواسم نباشه و تو خواب بلایی سر خودم بیارم!

2. این افکار تا حدی در همه در این سنین هست به این نوع.
    ولی خوب شما میگید با اینکه خسته هم هستید ولی باز این افکار میاد تو سرتون....

اینکه میل جنسی شما خیلی بالاس شاید شکی نباشه ولی غیر از انحراف فکر به سمت مثلا موارد موثر مثل هنر یا موارد دیگه میتونید با یه مشاوره صحبت کنید و تمام جزئیات رو براش بگید تا بهتون راه های موثرتری هم پیشنهاد کنن...
    مشاور خیلی خوبه....

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوست عزيز.
    بايد سعي كني مدت زيادي حواست رو به چيزي كه بهش علاقه داري پرت كني و بيشتر وقتت رو با فكر كردن در مورد اون موضوع پر كني . راجع بهش تحقيق كني و حتي با ديگران بحث كني. تا حتي اگر خودت هم بخواي ديگه مجالي براي فكر كردن به مواردي هم كه گفتيد نداشته باشيد . اگه خودتون بخوايد مي تونيد .

4. با سلام
    دوست گرامی منهم معتقدم این مورد شما طبیعی بوده و به مرور زمان مرتفع خواهد شد ولی میتونید در مورد چند پیشنهاد ذیل کمی تامل کنید:
    1- از مواد خوراکی سرد بیشتر استفاده کنید.
    2- از تفکر در این مورد(تمایلات و محرکات جنسی)  در طول روز هم خودداری کنید.(ونه فقط صرفاًدر شب)
    3- در صورت امکان بطور موقت ،هنگام خواب ،از شلوار ،به خصوص از نوع جین استفاده کنید.
    4- کمی رختخواب تونو خنک نگه دارید،منظورم اینکه چون گرما خودش یکی از عوامل تشدید کننده این وضع هست لذا اگر بسترتون کمتر گرم باشه طبعاً این حالت کمتر بروز میکنه.
    5- در صورت امکان، در اولین فرصت مناسب و به صلاحدید خودتون ،ازدواج را به تجرد ترجیح دهید.
    6- از پوششهای تنگ و چسبان حذر کنید.(ببخشید به خصوص لباسهای زیر بانوان که بصورت لای باسن میباشد)
    و....
    در خصوص این که بعد از خواب نمیدانید  که آیا واقعاً حالت ارضا در شما رخ داده یانه؟؟ هم  معمولاً در صورتیکه ارضا صورت پذیرفته باشد! ترشحات آن نیز در لباس زیر قابل مشاهده خواهد بود.
    به هرحال مراجعه به یکی از دو دکتر متخصص مشاور خانواده و یا زنان رو ،پیشنهاد میکنم.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید