شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریودی و رابطه جنتسی در این زمان

1. ایا رابطه جنسی دوران پریودی ضرری دارد یا نه؟

2. devilekkk نوشته است: ایا رابطه جنسی دوران پریودی ضرری دارد یا نه؟

خیر هیچ ضرر یا مشکلی نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. برای رعایت بهداشت حداقل از کاندوم استفاده کنید

4. devilekkk نوشته است: ایا رابطه جنسی دوران پریودی ضرری دارد یا نه؟

سلام دوست عزيز

اميدوارم پاسخ من رو بخوني
    رابطه جنسي در دوران پريود به ظاهر مشكل ساز نيست اما احتمال بروز بيماريهاي مثل عفونت هاي واژني يا زيگيل آلت تناسلي براي هر دونفر وجود دارد
    از طرفي در اين دوران خانمها از نظر روحي و جسمي پذيراي روابط كامل جنسي نيستند. در دوران قاعدگي به خانمها توصيه ميشه حتي در هنگام دستشويي از آب استفاده نكنند و از دستمال هاي ضد عفوني شده استفاده كنند يا حمام نروند درست است كه 98% خانمها اينكار را نميكنند اما همين توصيه هاي پزشكي نشان دهنده پر خطر بودن اين دوران است
    ودر نهايت چنانچه راغب به اين نزديكي هستيد حتما از كاندوم استفاده كنيد

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  5. با سلام
    همونطور كه دوستمون خانم ليلي گفتند برقراري رابطه جنسي در اين دوران به هيچ وجه توصيه نمي شود چون به راحتي امكان انتقال ميكروب امكان پذيره و در اين حالت بدن نسبت به عفوني شدن در مقايسه با حالت عادي مستعدتره
    اما حموم رفتن تا اونجايي كه من اطلاع دارم اگر بصورت سرپايي باشه نه تنها مشكلي نداره بلكه بسيار مفيده (زمانش بايد كمتر باشه)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. با سلام
    چقدر چندش آور حتي تصور اين كار هم وحشتناكه چه برسه به انجامش. از لحاظ پزشكي به خاطر اينكه ريسك بيماري‌هاي آميزشي را افزايش مي‌دهد بنابراين بهتره فكرش رو هم از سرتون بيرون كنيد.

7. با سلام
    دوست عزیز ،بنا به شنیده ها ،این عمل بعضاً منجر به ازدیاد خونریزی در بانوان در این دوره میشود ،و جدای از این مورد،همونطور که قبلاً هم یاد آور شده ام ،حتی دیدن آلت به اون وضع هم برای خوده زن و هم برای مرد مشمئز کننده است و علاوه بر اون امکان داشتن بوی نامطبوع هم به آن اضافه میگردد لذا پیشنهاد میکنم از خیرش که چه عرض کنم از شرش بگذرید بهتر است.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید