شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس خواب رفتگي مداوم در انگشتان دست چپ

1. ااز دو هفته پيش در دست چپ خود احساس خواب رفتگي ممتد ميكنم اگرچه الان اين مسئله كم شده و فقط در دو انگشت شصت و سبابه اين احساس را دارم. همچنين روي قفسه سينه احساس فشردگي ميكنم. به متخصص قلب مراجعه كردم و با گرفتن نوار قلب به من گفتند كه قلب من مشكلي ندارد. اما معده ام ناراحتي دارد بطوريكه اكر سر كار باشم و فعاليت داشته باشم مشكلي ندارم اما وقتي در خانه هستم و تحركي ندارم اين احساس سنگيني در ناحيه پائين سينه آن قدر اذيتم ميكند كه با انگشت هر چيزي را كه خورده ام بالا مي آورم و بعد از آن آرام ميشوم. چندين دكتر به من داروي معده داده اند اما هنوز بهتر نشده است. آيا به نظر شما اين مشكلات ارتباطي به هم دارند؟ من 38 ساله هستم و سابقه افسردگي هم دارم. آيا به اعصاب مربوط است؟ لطفا مرا راهنمائي كنيد. راستي اين مطلب را هم فراموش كردم كه بگويم كه آستانه تحمل من نيز بسيار پائين آمده به بطوريكه اگر در تلويزيون مجروح ببينم و يا صحنه ترسناك ميبينم احساس ميكنم حالم داردبهم ميخورد. سر وصدا اذيتم ميكند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید