شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

هزينه معاينه بكارت

1. كسي ميدونه الان تو پزشكي قانوني هزينه ي معاينه بكارت و برگه سلامت چقدره؟؟؟؟و چه جوري بايد اقدام كرد؟؟؟؟

2. سلام
    الان ديگه پزشك قانوني براي مراجعات عادي و عمومي مردم اين معاينه را انجام نمي ده و به پزشكان و ماما ها اين كار محول شده است و اونم هزينه اي در حدود 20000 هزار تومان دارد.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  3. سلام به نظر من بهتره پیش متخصص معاینه شی تا اطلاعات دقیق تری بهت بده هزینه شم همون 20000 تومنه

4. سلام من دو دفعه (البته زمانی که تازه نامزد کرده بودم) انجام دادم هزینه اش همون ویزیت دکتر متخصص بود

5. سلام  دوست عزيز. من چون قبلا تجربه اش را داشتم، بهتر توسط متخصص زنان اين كار را انجام بگير و تمام اطلاعات و راهنمائي هاي لازم را بهت مي ده كه بسيار سودمند مي تونه برات باشه هزينش هم مشخص نيست ،هركي هرچي دوست داره ميگيره .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید