شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی در اثر پارگی پرده بکارت

1. آیا در صورت داشتن ارتباط البته نه به صورت کامل در صورت پارگی پرده بکارت حتما همون لحظه خونریزی اتفاق می افتد؟آیا ممکنه 1 ساعت بعد خونریزی در اثر پارگی پرده اتفاق بیفته؟عامل دیگه بجز پارگی پرده میتونه دلیل این خونریزی جزئی باشه؟

2. سلام دوست عزيز

وقتي شما دستتون رو ميبريد كي خون مياد؟همون موقع !
    بكارت هم همينطوره بلافاصله بعد خونريزي اتفاق ميافته
    اما اگر بافتهاي خارجي زخم شده باشند در حالتهايي كه اين بافت كش بياد مثل نشستن در دستشويي خونريزي خيلييييييييييييييي كمي در حد 1-2 قطره ميبينيد

اميدوارم جوابم كامل بوده باشه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. چون كامل پاره نشده و احتمالا خراشيده شده بله ميشه به قول خودتون در حد جزئي خونريزي داشته باشي.(در حد لكه بيني بوده ديگه؟)

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوستان عزیز
    برای من هم اتفاقی افتاد که همون لظحه خون نیومد .یعنی حدود 2 ساعت هم داخل ماشین نشسته بودم اما بازم خونی نیدیم.وقتی رفتم دستشویی تازه دیدم که یه کم لباس زیرم خونی شده.بعد یه اشتباه بزرگی که کردم این که دستم رو داخل واژنم بردم و وقتی بیرون کشیدم خون ریخت روی انگشتم کم نبود زیاد بود.حتی وقتی با شیر آب خودم رو شستم میدیدم خونی که داره ازم میره..یعنی خونی که اومده به دلیل آسیب بافتهای خارجی بوده یا مثلا پوست بین دولب؟؟؟؟؟ یا پرده بکارت؟
    با توجه به اینکه دقیقا فرداش به دکتر مراجعه کردم و گفتن که پرده کاملا سالمه و آسیبی ندیده.فقط جلوی پرده خراشیده شده.ولی بعد از یک سال که دوباره برای معاینه رفتم گفن پارگی جزئی تو ساعت 7 داری .من بارها این سوال رو پرسیدم .شاید تو اکثر انجمنها دیده باشین سوالمو..کدوم پزشک درست گفتن؟اونکه همون اول گفته سالمه و زخم رو دیده که کجا بوده یا اونکه بعد از یک سال دیده؟

5. با سلام
    دوست گرامی سرکار شهره خانم از قرار معلوم دومین دکتر تشخیص دقیق تری ارائه  داده ،بنظرم چون در  زمان اولیه، پرده در اثر همون اتفاقی که گفتید ، ملتهب بوده و امکان تشخیص کامل و دقیق وجود نداشته ،ولی با گذشت زمان و بهبودی التهاب، بدیهی است تشخیص هم با دقت انجام شده، ولی با این وجود پیشنهاد میکنم باری دیگر به یک متخصص زنان دیگر هم مراجعه کنید و تستی دوباره ،انجام دهید انشالله که مشکلی نباشه و خیالتون هم راحت شه.
    موفق باشید.

6. سلام شهره جان

میدونی قضیه چیه؟در مورد خانم saraaj خونریزی کم بود اصلا شاید فقط یکی دو قطره بوده در این صورت بافتهای خارجی آسیب دیدند.من این حالت رو تجربه کردم بعد از معاینه پزشکم موقع دستشویی خون دیدم

اما حالت دوم مثل مال شما میشه که اتفاقا اینم تجربه کردم.مقداری از آلت وارد شد ووقتی با دستمال پاک کردم دستمال خونی شد در این حالت خون از یکی دو قطره بیشتره یک دستمال کاغذی رو تقریبا پر میکنه. در این حالت یا خراشه یا پارگی جزئی

خیلی از خانمها تا خون میببینند میگن پرده پاره شده ولی یادمان باشه مقدار خون هم مهمه و از طزفی یادمون باشه بافتهای اطراف پرده به شدت نازکند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید