شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پریود نامنظم با مصرف قرص جلوگیری و لکه های زرد

1. باسلام
    دختر28 ساله ازدواج هم نکرده ام چندماهی است که عادت ماهانه نامنظم شده وازقرض جلوگیری استفاده می کنم چندروزی است که لکه های زرد که قابل شستشو نیستند ولکه های صورتی مشاهده میکنم خواهشمنداست راهنمایی فرمایید .
    درضمن آیا بامالش آلت امکان پاره شدن پرده بکارت وجود دارد.
    باتشکر

2. babahrani نوشته است: باسلام
    دختر28 ساله ازدواج هم نکرده ام چندماهی است که عادت ماهانه نامنظم شده وازقرض جلوگیری استفاده می کنم چندروزی است که لکه های زرد که قابل شستشو نیستند ولکه های صورتی مشاهده میکنم خواهشمنداست راهنمایی فرمایید .
    باتشکر

در مورد خونریزیهای غیر طبیعی رحمی و علل آن قبلا توضیح داده شده است (جستجو
    نمایید) . در موردی که شما ذکر نمودید علل لکه بینی می تواند به دلیل تغییرات هورمونی به دنبال مصرف قرصهای هورمونی و شاید عدم مصرف منظم آنها باشد.

babahrani نوشته است: درضمن آیا بامالش آلت امکان پاره شدن پرده بکارت وجود دارد.

اگر به تصاویر موجود در گالری مراجعه نمایید(اینجا)، می بینید که محل آناتومیک جایی که کلیتوریس قرار دارد و مورد مالش قرار می گیرد و دهانه واژن - محل قرار گیری پرده بکارت - با هم فاصله دارند. اگر در هنگام مالش فقط آن موضع مورد توجه باشد طبعا آسیب به پرده بکارت نخواهد رسید ولی اگر مالش به نواحی پایینتر و دهانه واژن نیز نزدیک شود و یا شدت آن زیاد باشد، «ممکن» است به پرده «آسیب» برسد.

3. با مالش به هیچ وجه پرده آسیب نمیبیند

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید