شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناباروری در اثر عدم قاعدگی منظم

1. با سلام و خسته نباشید
    من یک زن 28 ساله هستم حدود 6 سال است که ازدواج کردم از سال اول دبیرستان پریود شدم
    اما بعد ازمدت دو سال پریودم سالی یکبار و یا 6 ماه یک بار شد که همین موجب پرمویی شدم سال اول ازدواج با خوردن قرص ال دی علاوه برجلوگیری ازحاملگی پریود منظم پیدا کردم اما بعد از قطع قرص ال دی مچددا پریود قطع شد و هر ماه یا با قرصهای استروژن و پروژسترون و یا با آمپول پریود می شدم اما با گذشت 6 سال از عوامل ایجاد پریود خسته شدم و بدون قرص و آمپول هر 6 ماه یک بار پریود می شوم و با آنکه مدت 4 سال است که جلوگیری انجام نمی دهم حاملگی نداشتم با آزمایشاتی که انجام دادم مشکل خاصی بجز نامظمی ال اچ و اف اس اچ نداشتم و سونوگرافی به جز تنبلی تخمدان نداشتم با آزمایش همسرم تعداد اسپرم 24000000
    بود لطفا مرا راهنمایی کنید آیا امیدی به باردارشدنم وجود دارد؟

2. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    همانطوریکه بارها در این انجمن مطرح شده دلایل ناباروری زوجین علتهای فراوانی دارد که 40 مربوط به مرد 40 درصد زن و 20 درصددلایل مشترک بین زوجین است اگر در ایران زندگی میکنید به شما توصیه میکنم حتما به موسسه رویان مراجه کنید تمامی درمانهای ناباروی معمول در دنیا در این مرکز تحقیقاتی انجام میشود
    مرکز رویان در شاخه پزشکی وبیولوژی باروری تخصص دارد(  برای  نمونه  در بیولوژی  باروری - جنین شناسی - درمان ناباروری  و علوم سلولی -  IVF - ICSI      لاپراسکوپی  و هستوسکوپی - PESA-TESE -  IUI- و.... فعالیتهای متنوعی انجام میدهد
    این مرکز در زعفرانیه چهارراه آصف تهران است

3. electroman357 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من یک زن 28 ساله هستم حدود 6 سال است که ازدواج کردم از سال اول دبیرستان پریود شدم
    اما بعد ازمدت دو سال پریودم سالی یکبار و یا 6 ماه یک بار شد که همین موجب پرمویی شدم سال اول ازدواج با خوردن قرص ال دی علاوه برجلوگیری ازحاملگی پریود منظم پیدا کردم اما بعد از قطع قرص ال دی مچددا پریود قطع شد و هر ماه یا با قرصهای استروژن و پروژسترون و یا با آمپول پریود می شدم اما با گذشت 6 سال از عوامل ایجاد پریود خسته شدم و بدون قرص و آمپول هر 6 ماه یک بار پریود می شوم و با آنکه مدت 4 سال است که جلوگیری انجام نمی دهم حاملگی نداشتم با آزمایشاتی که انجام دادم مشکل خاصی بجز نامظمی ال اچ و اف اس اچ نداشتم و سونوگرافی به جز تنبلی تخمدان نداشتم با آزمایش همسرم تعداد اسپرم 24000000
    بود لطفا مرا راهنمایی کنید آیا امیدی به باردارشدنم وجود دارد؟

سلام،
    با توجه به شرح حالی که شما دادید، قطعا اختلالات هورمونی در بدن شما وجود دارد و می بایست برای رفع آن اقدام کنید. همیشه امید وجود دارد به مراکز تخصصی مراجعه نمایید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید