شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرده حلقوی وعدم خونریزی

1. سلام چند وقت پیش با اینکه هیچگونه رابطه جنسی قبلا انجام نداده بودم  موقعی که تازه عقد کرده بودم برای گرفتن گواهی سلامت به پزشک متخصص مراجعه کردم که گفت پرده شما از نوع حلقویه و خونریزی داره و چند وقت بعد برای مشکل دیگه ای که داشتم به دکتر دیگری مراجعه کردم اون هم گفت که حلقویه وخونریزی هم داره ولی شب عروسی هیچ گونه خونی نداشتم وخیلی راحت بدون هیچ گونه مشکلی اولین نزدیکی رو انجام دادیم  شانس اوردم که گواهی سلامت داشتم وگرنه شوهرم میگفت تو اصلا باکره نبودی سوال من اینه یعنی ممکنه 2تا دکتر اشتباه کرده باشن؟؟؟شوهر من دوران عقد آلتش رو در دهانه واژن میذاشت وبعضی وقتها کمی هم میرفت تو ویه کمی هم عقب جلو میکرد یعنی ممکنه اون موقع پرده رو پاره کرده ومن نفهمیدم؟اگه اینطوره چرا همون موقعها خونی ندیدم البته دوستم میگه با این کار شوهرت کم کم پرده پاره شده وچون  طی چند مرحله بوده خونی نیومده آیا این حرف دوستم میتونه حقیقت داشته باشه؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. ghazi

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    elham1363 نوشته است: سلام چند وقت پیش با اینکه هیچگونه رابطه جنسی قبلا انجام نداده بودم  موقعی که تازه عقد کرده بودم برای گرفتن گواهی سلامت به پزشک متخصص مراجعه کردم که گفت پرده شما از نوع حلقویه و خونریزی داره و چند وقت بعد برای مشکل دیگه ای که داشتم به دکتر دیگری مراجعه کردم اون هم گفت که حلقویه وخونریزی هم داره ولی شب عروسی هیچ گونه خونی نداشتم وخیلی راحت بدون هیچ گونه مشکلی اولین نزدیکی رو انجام دادیم  شانس اوردم که گواهی سلامت داشتم وگرنه شوهرم میگفت تو اصلا باکره نبودی سوال من اینه یعنی ممکنه 2تا دکتر اشتباه کرده باشن؟؟؟شوهر من دوران عقد آلتش رو در دهانه واژن میذاشت وبعضی وقتها کمی هم میرفت تو ویه کمی هم عقب جلو میکرد یعنی ممکنه اون موقع پرده رو پاره کرده ومن نفهمیدم؟اگه اینطوره چرا همون موقعها خونی ندیدم البته دوستم میگه با این کار شوهرت کم کم پرده پاره شده وچون  طی چند مرحله بوده خونی نیومده آیا این حرف دوستم میتونه حقیقت داشته باشه؟

تا جایی که من میدونم گاهی خونریزی اینقدر کمه که ممکنه متوجه نشی.خب اون کار شوهرت احتمالا پردتو پاره کرده

3. پرده های حلقوی اصولا بعضی مواردشون بدون خونریزی هستن
    دیلیل نیامدن خون هم دال بر از بین رفتن بکارتتون نیست
    شاید اون کارا باعث بشه ولی نه نترسید

4. با سلام
    دوست گرامی ،به حال هرچه که بود خدا رو شکر به خیر گذشته ولی فکر کنم احتمالاً در همون رابطه های اولیه ،پرده ،ازاله  و یا حداقل خراشیده شده باشه ،دوستان هم که اظهاراتشون متینه و طبق آنها، میتونسته رخ داده باشه.و از طرفی دیگه این امکان هم وجود داره که به علت حلقوی بودن پرده، هنوز ازاله کاملی صورت نگرفته باشه!!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. دوست عزيز منم همين مسئله واسم پيش اومده،‌دكترم گفت حلقوي همراه با خونريزي ولي وقتي با همسرم نزديكي كردم نه خونريزي ديدم نا پارگي ايجاد شد.ديگه دكترم نرفتم چون مطمئنم دكترم اشتباه كرده و نوع بكارت من حلقوي ارتجاعيه،‌چيزي كه دكتر متوجه نشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام ...ممکنه تو دوران نامزدی پرده ات اسیب دیده باشه ...در ضمن پرده های حلقوی همشون دچار خونریزی نمیشن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید