شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پاره شدن کاندوم

1. باسلام.در حین نزدیکی کاندوم پاره شد وقسمتی از آن داخل واژن باقی ماند چه مشکلی پیش خواهد آمد؟ راه حل؟

2. براي باردار نشدن بايد تا قبل از 72 ساعت از روش اورژانسي استفاده كنيد.

3. سلام

اگر واقعا كاندوم در بياد و تو واژن بمونه تكليف چيه؟چجوري بايد درآوردش؟

4. من فكر ميكنم كاندوم فقط سوراخ ميشه ولي اينكه كامل پاره بشه و مقداريش داخل واژن بمونه تا حالا نشنيدم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام دوست عزیز
    احتمال اینکه کاندوم پس از پاره شدن داخل واژن بمونه بسیار کمه.سوالی از شما دارم و اون اینه که از کجا مطمئن هستید که مقداری از کاندوم داخل واژن مونده؟؟
    اگر این مشکل برای شما به وجود آمده به دلیل لزج بودن واژن احتمال دفع آن زیاده.
    یا با استفاده از دستکش و رعایت اصول بهداشتی به آرامی با دست آن را خارج نمایید.
    پاره شدن کاندوم و تکه تکه شدن آن دلیل بر فاسد بودن آن که بر اثر گذشتن تاریخ مصرف به وجود می آید میباشد.
    در آخر جهت معاینه به پزشک زنان مراجعه بفرمایید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  6. با سلام
    اولا باید از اینکه کاندوم پاره شده و قسمتی از اون درون واژن باقی مونده اطمینان حاصل کنید و بعد اگه می تونید باید با دستکش مخصوص به آرامی وارد واژن شید و اون رو خارج کنید.اگر نشد حتما باید به پزشک زنان مراجعه کنید چون احتمال داره که بعنوان یک جسم خارجی در اون قسمت ایجاد عفونت بکنه و البته من همچین موردی رو قبلا شنیدم.بنابراین حتما از خارج شدن اون مطمین شید.

7. ایا فشار زیدی وارد شد ؟
    در چه موقغیتی بودین ؟
    روش پیشگیری اورژانس برای پیش گیری از بارداری فراموش نشه .

8. اینکه میگم قسمتی از اون داخل واژن مونده چونکه بعد از دراوردن کاندوم نوک اون یعنی قسمتی که منی جمع میشه بصورت دایره ای بریده شده بود ومطمئنم که بیرون نیفتاده.البته از حامله نشدن مطمئنم چون روش پیشگیری اورژانسی رو درست انجام دادم و اصلاً قبل از اینکه ارضاء بشم متوجه موضوع شدم فقط تکلیف اون جسم خارجی رو میخوام روشن کنم آیا خودش با ترشحات بعدی مثل پریود شدن و.... بیرون میاد یا که باید ......................................................................................................... . لطفاً قسمت نقطه چین رو شما پرکنید.

9. با سلام
    دوست عزیز ،هر جسم خارجی در بدن موجب ایجاد عفونت در اون ناحیه میشه و چون رحم خانمها بسیار جای حساسی است ، پیشنهاد میکنم در اولین فرصت ممکن ، ایشون به یک متخصص زنان ،مراجعه کنه در غیر اینصورت امکان عفونت در داخل رحم و مشکلات بعدی خواهد بود ،در ضمن با این معاینه هم ایشون چک میشن و هم خیالشون راحت میشه.پس جداً غفلت نکنید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید