شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی از مقعد

1. سلام! من 28 سال دارم مدت 4سال است که با انجام 2 کلونوسکوپی و یک رکتوسکوپی ظرف این مدت تایید شده دچار بیماری کلیت السروز هستم اما من 4ماه پیش با خونریزی بسیار شدید از مقعد همراه با ماده لزج ژله مانندی مواجح شدم که مقدار خونریزی و دفع مکرر آن به 6 الی 7 بار در روز میرسید من کبودی در پاها هم داشتم ولی دکتر گوارش آنرا مرتبط  با بیماریم نمیدانست به من کورتون(پردنیزولون)8 قرص در روز و 6عدد  مزالازین و 2بار انمای آساکول صبح و شب و زارام و گاهی شیاف آساکول تجویز شد من ظرف 2ماه هیچ بهبودی نداشتم ولی با مراجعه به پزشک دیگری ایشان انما را به روزی یکی توصیه و کلا از مصرف شیاف منع کردند! رفته رفته با فرادرمانی بیماریم بهبود یافت تا کلا خونریزی قطع شد من 2ماه اصلا هیچ علایمی از بیماری نداشتم اما الان 2روز است مقدار کمی خون میبینم که ترسیده ام و با توجه به اینکه هر وقت خونریزی دارم خوندماغ هم میشوم و پاهایم هم کبود میشود احتمال میدهم بیماریم درست تشخیص داده نشده و چون کیست تخمدان هم دارم و نامنظمی قاعدگی احتمال بیماری آندومتریوز را بی ربط نمیدانم نظر شما چیست؟(البته در دوران پریود خونریزی من از روده همیشه بیشتر از مواقع دیگر بوده است!)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید