شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عفونت دهانه ی رحم

1. سلام ...من تقریبا 2 ساله مبتلا به عفونت قارچی هستم و هیچ علائمی به جز ترشح غلیظ وژله مانند ندارم ..بارها تحت درمان مداوم قرار گرفتم ولی هیچ بهبودی کاملی پیدا نکردم ,وقتی پارسال حامله بودم عفونتم یه دفعه خوب شد ولی بازبرگشت و الان چن ماهه تحت درمانم و هیچ بهبودی ندیدم از طرفی هم عفونتم در حدی نیس که فریز بشه  و فقط روزای تخمک گذاریم زرد میشه  اصلا هم سوزش و خارش ندارم , من میخوام برا بارداری اقدام کنم ولی از بارداری خارج رحمی میترسم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟اگه تجربه ی مشترکی در این زمینه دارین و عفونتتون خوب شده منم در جریان بذارین...  

2. اینم اضافه کنم من خیلی بهداشتمو رعایت میکنم و همه ی چیزایی که تو این سایت گفته شده مو به مو اجرا میکنم ..حتی دیگه در این زمینه وسواس پیدا کردم

3. afife نوشته است: سلام ...من تقریبا 2 ساله مبتلا به عفونت قارچی هستم و هیچ علائمی به جز ترشح غلیظ وژله مانند ندارم ..بارها تحت درمان مداوم قرار گرفتم ولی هیچ بهبودی کاملی پیدا نکردم ,وقتی پارسال حامله بودم عفونتم یه دفعه خوب شد ولی بازبرگشت و الان چن ماهه تحت درمانم و هیچ بهبودی ندیدم از طرفی هم عفونتم در حدی نیس که فریز بشه  و فقط روزای تخمک گذاریم زرد میشه  اصلا هم سوزش و خارش ندارم , من میخوام برا بارداری اقدام کنم ولی از بارداری خارج رحمی میترسم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟اگه تجربه ی مشترکی در این زمینه دارین و عفونتتون خوب شده منم در جریان بذارین...  

سلام

علاوه بر رعایت بهداشت شخصی و بهداشت جنسی که خیلی مهمه ، عوامل دیگه ای هم هست که زمینه رو واسه مبتلا شدن به این بیماریها،در افرادی که مستعدتر هستن افزایش میده.
    درواقع وقتی محیط واژن به سمت قلیایی شدن بره این مشکلات بیشتر پیش میاد.... در شرایطی مثل بیماری قند، مصرف قرصهای جلوگیری از بارداری و مصرف بعضی از انتی بیوتیکها ، کورتون و....
    ولی کلا یکسری افراد سیستم بدنشون طوریه که مستعدتر به این بیماریها هستن.

وسواس زیاد هم ممکنه کار دستت بده ... هرگز دوش واژنی انجام ندی! محیط اسیدی واژن خودش باعث میشه که قارچ ها در این قسمت رشد نکنند و شستشوی زیاد داخل واژن این محیط رو از حالت اسیدی خارج میکنه و مشکلات بعدی برات پیش میاد.

دوست من بهترین کاری که میتونی انجام بدی اینه که از پزشکی که تحت نظرش هستی بخواه که ترشحات شما آزمایش بشه تا نوع عفونتت مشخص بشه.
    ممکنه شما به چنددوره پشت سرهم درمان نیاز داشته باشید.

تا زمانی هم که کاملا درمان نشدید به باردار شدن فکر نکنید.

شاد باشید.

4. من تقریبا 9 ماهه به طور مداوم درمان میشم ...با اینکه مقدار عفونت خیلی کمه ولی رفع نمیشه...حتی الانم تحت درمانم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید