.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات پزشکي شما » تصویر برداری

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
1 پاسخ • 7990 بازديد •  
سونوگرافی NT

نویسنده پیام
chaste
اخطارها : 1 بار

کاربر عالي
کاربر عالي

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 19:23    عنوان:  سونوگرافی NT آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام و خسته نباشید
من الان در هفته 11 هستم و دکتر برای هفته 13 من سونوگرافی NT نوشته،میخواستم بدونم این نوع سونوگرافی چیست؟ آیا با سونوگرافی معمولی فرق داره یا همون سه بعدیه؟ و اینکه آیا از طریق این نوع سونوگرافی میشه جنسیت جنین رو تشخیص داد؟
ممنون

امضا" از دی که گذشت هیچ از او یاد مکن.... فردا که نیامده است فریاد مکن "

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 19:23    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

saye_a

کاربر ارشد
کاربر ارشد

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 21:47    عنوان:  Re: سونوگرافی NT آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
chaste نوشته است: با سلام و خسته نباشید
من الان در هفته 11 هستم و دکتر برای هفته 13 من سونوگرافی NT نوشته،میخواستم بدونم این نوع سونوگرافی چیست؟ آیا با سونوگرافی معمولی فرق داره یا همون سه بعدیه؟ و اینکه آیا از طریق این نوع سونوگرافی میشه جنسیت جنین رو تشخیص داد؟
ممنون

سلام

تا اونجایی که من میدونم همون سونوی دو بعدی هست که اگه جنین مشکلی از نظر سندروم دان داشته باشه هم معلوم میکنه. بیشتر برای زنایی که حاملگیشون درسن بالاست این سونو رو میدن یا اونایی که سابقه ی فامیلی دارن.

بعضی از زنهای باردار حتی اگر پزشکشون این سونوگرافی رو لازم ندونه برای اطمینان بیشتر انجامش میدن.

ولی اینکه جنسیت رو هم تشخیص بدن .... به هفته ی بارداریت بستگی داره. فکر میکنم واسه تشخیص جنسیت جنین در هفته ی 13 کمی زود باشه.

شاد باشید.

امضاو ندیدم کسی را که بخواهد و نتواند...!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 136413581391
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1884 روز قبل (1 مهر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد تفسیر سونوگرافی و آزمایش هورمون 5 vander 1342 دوشنبه 22 مهر 1392 - 02:30
sor-na10 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بررسی جواب سونوگرافی (توده و کیست در پستان) 9 amirali1 9177 سه‌شنبه 13 مهر 1389 - 18:22
fatimaoo مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سونوگرافی کبد و کیسه صفرا و طحال 1 chaste 7188 سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388 - 19:06
momena مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تشخیص دیسک کمر 0 mamale_2007 1881 شنبه 24 اسفند 1387 - 16:14
mamale_2007 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تفاوت عکس رنگی از رحم و سونوگرافی 3 asemaneziba 13453 شنبه 23 شهریور 1387 - 19:59
shima110 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید