.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » بارداری موفق - نازایی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
6 پاسخ • 20562 بازديد •  
عدم تشکیل قلب تا هفته 5 و نبود علایم حاملگی

نویسنده پیام
mahdiyeh65

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 18:44    عنوان:  عدم تشکیل قلب تا هفته 5 و نبود علایم حاملگی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام تورو خدا هر کی میتونه کمکم کنه دارم از ترس و دلهره میمیرم

من 2 سال پیش کورتاژ کردم تو هفته 5 به علت عدم رشد جنین .ازمایش که دادم معلوم شد انگل گربه یا همون توکسو پلاسما دارم بعد از چند ماه مصرف دارو اون انگل از بین رفت و من بعد از 11 ماه اقدام برای بارداری دوباره حامله شدم دو روز پیش که سونو دادم بر اساس lmp تو هفته 5 هستم هنوز قلب دیده نشده وبرای دو تا سه هفته بعد باید برم سونو من تمام علایم حاملگی رو داشتم درد سینه حالت تهوع شدید تکررادرار ودیروز همه این علایم از بین رفت خیلی می ترسم که قلب تشکیل نشه یا جنین رشد نکنه ازبین رفتن علایم میتونه دلیل بر عدم رشد یا عدم تشکیل قلب باشه من و شوهرم هیچ مشکلی نداریم تو رو خدا هر کی میتونه کمکم کنه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 18:44    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

lili_b
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 19:31    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام دوست عزيز

من واقعا نميدونم چرا اينقدر مشكلات جنين زياد شده.

ببين جز با سونو نميشه هيچجور ديگري فهميد كه جنين در چه وضعي هستش اما اگر هم واقعا اينطوري باشه بايد سعي كني محكم باشي و به خدا توكل كني

نميشه رو علائم حاملگي يا حركت جنين چيزيو تشخيص داد
دختر عمه من همه علايم حاملگي رو داشت و توي ماه دوم بود اما جنين نارس بود و نطفه ناقص تشكيل شده بود
سعي كن آروم باشي و خودتو تقويت كني براي بارداري هاي بعدي عزيزم

امضانهايت تمامي نيروها پيوستن است...

اصل روشن خورشيد

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
afife

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 21:02    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام اولا بهترین زمان برای سونو قلب هفته ی 7 مه....ثانیا
با این استرسی که تو داری مشخصه که علایم حاملگی اگه داشته باشیم حسش نکنی ...اگه واقعا تکسموپلاسمات رفع شده پس دیگه جای نگرانی نیس ....به خدا توکل کن و این 2 هفته رو تحمل کن

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM
saye_a

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 21:51    عنوان:  Re: عدم تشکیل قلب تا هفته 5 و نبود علایم حاملگی آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
mahdiyeh65 نوشته است: سلام تورو خدا هر کی میتونه کمکم کنه دارم از ترس و دلهره میمیرم

من 2 سال پیش کورتاژ کردم تو هفته 5 به علت عدم رشد جنین .ازمایش که دادم معلوم شد انگل گربه یا همون توکسو پلاسما دارم بعد از چند ماه مصرف دارو اون انگل از بین رفت و من بعد از 11 ماه اقدام برای بارداری دوباره حامله شدم دو روز پیش که سونو دادم بر اساس lmp تو هفته 5 هستم هنوز قلب دیده نشده وبرای دو تا سه هفته بعد باید برم سونو من تمام علایم حاملگی رو داشتم درد سینه حالت تهوع شدید تکررادرار ودیروز همه این علایم از بین رفت خیلی می ترسم که قلب تشکیل نشه یا جنین رشد نکنه ازبین رفتن علایم میتونه دلیل بر عدم رشد یا عدم تشکیل قلب باشه من و شوهرم هیچ مشکلی نداریم تو رو خدا هر کی میتونه کمکم کنه

سلام

دوست من قرار نیست حتما در هفته ی 5 قلب جنین دیده بشه و اگر دیده نشه یعنی خبری نیست!
هنوز فرصت هست.... حتی تا هفته های 10 و 11 هم امید به دیدن قلب بچه وجود داره.
مضطرب نباش.

از بین رفتن اون علائم هم حتما دلیل بر تشکیل نشدن جنین نیست.
فقط اگر علائم جدیدی دیدی که قبلا نداشتی مثل افزایش ناگهانی ترشحات، لک بینی و... حتما پیش پزشکت برو.

امیدوارم مشکلی نداشته باشی.

امضاو ندیدم کسی را که بخواهد و نتواند...!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
msety

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 22:42    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
حق با خانوم سايه ست.خواهر من وقتي باردار بود قلب كوچولوشو در هفته پانزدهم ديد.باورت ميشه.بچش هم الان صحيح و سالم و سه سالشه.نگران نباش استرس از هر چيزي بدتره.

امضاخدايا كمكم كن كه هر آنچه مي شكنم، دل نباشد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 22:42    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

setare1993
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: سه‌شنبه 7 مهر 1388 - 19:41    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5

mesty جون یه سوال می پرسم

یعنی خواهر شما قبل از هفته 15 هم سونو رفته بود و قلب نی نی دیده نشده بود؟؟؟  یا برای اولین بار همخو.ن هفته 15 رفته بود؟؟؟

در ضمن با حساب خودش توی هفته 15 بوده یا با حساب دکتر ؟؟؟

ممنون میشم اگه جوابم رو بدی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
msety

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: سه‌شنبه 7 مهر 1388 - 19:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
setare1993 نوشته است:
mesty جون یه سوال می پرسم

یعنی خواهر شما قبل از هفته 15 هم سونو رفته بود و قلب نی نی دیده نشده بود؟؟؟  یا برای اولین بار همخو.ن هفته 15 رفته بود؟؟؟

در ضمن با حساب خودش توی هفته 15 بوده یا با حساب دکتر ؟؟؟

ممنون میشم اگه جوابم رو بدی

آره عزيزم قبلش هم رفته بود مثل تو سرشار از استرس بود ولي دكترش خيلي عادي ميگفت نگران نباش اين هفته نشد هفته بعد تا بالاخره ديده شد.خودش ميگفت هفته 15 بوده ولي به حساب دكترش نميدونم آخه فكر نكنم فرقي با هم داشته باشن. نگران نباش اميدت به خدا باشه.

امضاخدايا كمكم كن كه هر آنچه مي شكنم، دل نباشد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : setare1993
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1886 روز قبل (7 مهر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد چه نکاتی باید قبل از iui رعایت کرد ؟ 3 j4b3r 2584 شنبه 26 شهریور 1390 - 21:00
Hamshahri مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نزدیکی برای بارداری در پریود نامنظم 4 niloofar1360 10664 چهار‌شنبه 28 فروردین 1387 - 11:40
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد شرایط من برای بارداری نرمال است یا نه؟ 1 bbbbbb 4826 پنج‌شنبه 22 فروردین 1387 - 06:20
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چه موقع برای اي يو اي اقدام كنم؟ 1 mahtab107 5780 پنج‌شنبه 10 آبان 1386 - 04:32
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تشخیص بارداری قبل از اقدام برای آن 1 SAHAR_ABL 10425 جمعه 4 آبان 1386 - 03:38
labnews مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید