شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا من باردارم؟

1. دختری 23 ساله هستم و 25 روز پیش نزدیکی انجام داده ام در روز سوم بعد از پریودی و از کاندوم استفاده نکرده ایم.....و  منی  داخل ریخته نشده اما امروز یک روز از موعد پریودی ام می گذرد...آیا من باردارم؟
    آیا بیبی چک جواب درست خواهد داد؟
    اگر باردار باشم در ماه اول چگونه می توان جنین را سقط کرد؟
    خواهشمندم یاریم کنید.

2. با سلام
    دوست گرامی اگر مطمئنید که منی داخل رحم نریخته (؟) پس بارداری شما منتفی است چون نامنظمی پریود خانمها اغلب با یکی و دو روز  عادیست ،از طرفی با یک روز جابجائی عادت ماهانه ،نمیشه گفت که بارداری اتفاق افتاده و یا خیر؟؟ لذا برای اطمینان اگر تازه رابطه داشته اید از روش اورژانسی که در همین سایت فرایندش رو دوستان توضیح داده اند ،استفاده کنید.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام

برای باردار شدن لزوما نباید بصورت مشهود منی داخل واژن ریخته بشه . گاهی حین رابطه و در حالیکه هنوز انزال رخ نداده ، مایع پیش از انزال که می تونه حاوی اسپرم باشه از آلت مرد خارج میشه و ...

خلاصه شانس بارداری در شما صفر نیست اگرچه اصلا هم بالا نیست
    بنظر من شما که 25 روز از رابطه ات گذشته برو از داروخانه بی بی چک بگیر و خیال خودت رو راحت کن چون الان میشه به پاسخش اطمینان کرد .
    ضمنا روش اورژانسی الان دیگه برای شما فایده ای نداره و اگر خدایی نکرده باردار باشید ( که بنظرم نیستید ) اونوقت باید به روشهای دیگری فکر کنید که در سیاست سایت ما نیست در موردش صحبت کنیم .

استرس دلیل عمده تاخیر قائدگی شماست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. با تشکر از همه دوستان اینکه بیبی چک گرفتم و جواب منفی بوده اما هنوز می ترسم چون پریودیم عقب افتاده امروز روز 4 رومه....فکر می کنید یک باره دیگه با بیبی چک امتحان کنم؟

5. اگه بي بي چك منفي بوده پس بارداري شما هم منتفيه.همين استرس و اضطرابي كه دارين باعث تاخير در پريودتون شده.نگران نباشيد.

6. arashss

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    در صورت منفي بودن بيبي چك بارداري منتفي نيست.در صورت مثبت بود قطعي است.براي مطمئن شدن به آزمايشگاه مراجعه كنيد.

7. سلام خسته نباشید
    من و نامزدم حدود 1 ماه و نیم پیش یه ارتباط مشکوکیداشتیم. حدود یک هفته بعد من یک هفته زودتر پریود شدم شاید به خاطر استرسآن روزها. ماه بعد وقتی پریود شدم فقط 4 روز بود به جای 7 روز. امروز بیبی چک استفاده کردم که جواب منفی بود. اما نمی دونم چرا احساس می کنم شکممیک مقدار بزرگ شده و یک مقدار سفت. به نظرتون به خاطر حاملگیه؟ اصلا نمیخوام اینقدر زود بچه دار شیم!
    ممنون

8. nina66 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من و نامزدم حدود 1 ماه و نیم پیش یه ارتباط مشکوکیداشتیم. حدود یک هفته بعد من یک هفته زودتر پریود شدم شاید به خاطر استرسآن روزها. ماه بعد وقتی پریود شدم فقط 4 روز بود به جای 7 روز. امروز بیبی چک استفاده کردم که جواب منفی بود. اما نمی دونم چرا احساس می کنم شکممیک مقدار بزرگ شده و یک مقدار سفت. به نظرتون به خاطر حاملگیه؟ اصلا نمیخوام اینقدر زود بچه دار شیم!
    ممنون

سلام دوست عزیز
    اگر نگرانی شما به خاطر ارتباطی که گفتی هست که شما باردار نیستی چون یک هفته بعد پریود شدی.

ماه بعد هم اگر ارتباط مشکوک داشتین و 4 روز پریود شما فقط لکه بینی بوده ،احتمال بارداری هست .ولی اگر خونریزی داشتین که باز بارداری منتفیه. و جای نگرانی نیست.

در ضمن در صورت بارداری بعد از یکی دو ماه شکم بزرگ نمیشه.

نگران نباش.فکر می کنم همه اینها به استرسی که در این رابطه داری برمیگرده.

9. nasim66 نوشته است: دختری 23 ساله هستم و 25 روز پیش نزدیکی انجام داده ام در روز سوم بعد از پریودی و از کاندوم استفاده نکرده ایم.....و  منی  داخل ریخته نشده اما امروز یک روز از موعد پریودی ام می گذرد...آیا من باردارم؟
    آیا بیبی چک جواب درست خواهد داد؟
    اگر باردار باشم در ماه اول چگونه می توان جنین را سقط کرد؟
    خواهشمندم یاریم کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید