شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سردی دستان

1. dilek

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام

من مشکل سردی دست دارم (دستام اینقدر سرد میشن که به بی حسی می رسه)تو قسمت جستجو هم رفتم فقط یه مطلب بود اما جواب سوال من نبود
    من چند بار دکتر و آزمایش رفتم
    دیابت ندارم
    اکثراگفتن از کم خونیه، اما این مشکلم با خوردن آهن هم حل نشده، من تا حالا فقطپیش دکتر عمومی رفتم برای این مشکل باید به متخصص خاصی مراجعه کنم؟
    در ضمن من الان 22 سالمه ، 5 سالی میشه که گاهی سر درد های شدیدی دارم
    نمیتونم خم شم پشت چشمام تیر می کشه و به بو ها حساس میشم البته این حالتهافقط موقع سردرد پیش میان! دکترا به این هم گفتن از کم خونیه! من تغذیهخوبی هم دارم

2. سلام امکان داره مشکل شما به دلیل اختلال در کار غده تیروئید باشه شاید پرکاری تیروئید دارید بهتره به یک متخصص غدد مراجعه کنید با آزمایش مشخص میشه مشکل چیه
    موفق باشید

3. سلام رفیق
    اگر امکان رفتن پیش متخصصهای خوب رو داری
    به چند پزشک مطمئن مراجعه کن
    فوق تخصص خون..
    متخصص غدد
    متخصص داخلی.....
    بهتره یک چکاپ کامل بکنی
    اگر به امید حرف کم خونی بشینی به جایی نمیرسی.......
    کم خونی از چه نوع؟؟؟؟؟
    فقر اهن یا ؟؟؟؟؟؟؟
    به هر حال اینو باید بدونی تا بتونی کمبود رو جبران کنی

4. با سلام
    دوست عزیز امکان کم فشاری خون هم وجود داره چون در مواردی مشاهده شده که بدلیل افت فشار خون(در خانمها بدلیل خونریزی ماهانه بیشتر دیده شده) سردی دستان و پاها و یا سردرد ،در افراد عارض میشه.از طرفی اگر به بو هم حساسیت و باعث سردرد شما میشه احتمال وجود میگرن هم منتفی نیست! (البته فقط احتمال داره) لذا پیشنهاد میکنم در وهله نخست کمی در زمان حادث شدن این مورد دقت کرده(منظورم اینکه شاید در زمان عادت ماهانه شما اتفاق میافته) و یک چکاپی در مورد فشار خونتون بکنید  بعد به متخصصینی که دوستان گفتن مراجعه کنید.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید