.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
3 پاسخ • 6904 بازديد •  
چند سوال در مورد ابرو و موژه و مو

نویسنده پیام
shadlin65
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 29 شهریور 1388 - 19:27    عنوان:  چند سوال در مورد ابرو و موژه و مو آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام
دوستان برای پر شدن ابرو چی پیشنهاد میکنید؟من داروی گیاهی تقویت موی سینره زدم زیاد تاثیر نداشته البته فقط تاج یکی از ابروهام خالیه روغن دم مرغ شنیدم خوبه نظر شما چیه؟اما میگن بوش خیلی بده
یه سوال دیگه دارم آیا استفاده از موژه فرکن مثلا ماهی 2 بار باعٍث ریزش موژه میشه؟
ببخشید یه سوال دیگه استفاده از اتوی مو فقط در ناحیه جلوی سر فقط 2 بار در هفته خطرناکه؟
مرسی از همه دوستانیکه با راهنمایی هاشون قدم بزرگی برای بالا بردن سطح اطلاعات حداقل در مورد نگهداری از نعمتهایی که خدا به ما داده برمیدارن

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 29 شهریور 1388 - 19:27    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

saye_a

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: دوشنبه 30 شهریور 1388 - 00:09    عنوان:  Re: چند سوال در مورد ابرو و موژه و مو آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
shadlin65 نوشته است: سلام
دوستان برای پر شدن ابرو چی پیشنهاد میکنید؟من داروی گیاهی تقویت موی سینره زدم زیاد تاثیر نداشته البته فقط تاج یکی از ابروهام خالیه روغن دم مرغ شنیدم خوبه نظر شما چیه؟اما میگن بوش خیلی بده
یه سوال دیگه دارم آیا استفاده از موژه فرکن مثلا ماهی 2 بار باعٍث ریزش موژه میشه؟
ببخشید یه سوال دیگه استفاده از اتوی مو فقط در ناحیه جلوی سر فقط 2 بار در هفته خطرناکه؟
مرسی از همه دوستانیکه با راهنمایی هاشون قدم بزرگی برای بالا بردن سطح اطلاعات حداقل در مورد نگهداری از نعمتهایی که خدا به ما داده برمیدارن

سلام

دوست عزیز استفاده از داروهای گیاهی و روغن مرغ و روغن مار و بادم سوخته و.... واقعا هنوز معلوم نشده که تاثیرش چقدر میتونه باشه.
حالا بعضی ها به تجربه بهش رسیدن ولی اونهم زمان بر هست مثلا طرف چندسال استفاده کرده تا نتیجه گرفته.
مثلا هندی ها از همون بچگی از روغن مار برای ماساژ پوست سر و ابرو استفاده میکنن و میگن واسه همینه که در بزرگسالی این حجم مو رو دارن! خدا میدونه!

فرمژه هم اگر استاندارد باشه و سرش باعث شکستن مژه ی شما نشه استفادش به اون تعدادی که شما گفتی مشکلی نداره. دقت کن سرلاستیکیش حتما موقع استفاده روش باشه.

کلا استفاده از سشوار و اتوموی مو به مرور ممکنه به بافت مو آسیب برسونه مثل خشک شدن مو و ایجاد موخوره و... حالا شما 2 بار در هفته هم استفاده کنی ایشالا طوری نمیشه.

شاد باشید.

امضاو ندیدم کسی را که بخواهد و نتواند...!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : shima110, diyakoo
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 30 شهریور 1388 - 06:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
خانم عزیز ابرو و مژه که نزدیک به چشم هستند واصلا توصیه نمی کنم که با سلامت عضوی مثل چشم اینجوری برخورد کنید که روغن دم مرغ و عرق بزکوهی رو بخواید بهش بمالید

یک سری به آرایشگاههای زنونه که بزنید ( منم شنیدم ، منو راه نمی دن که ! ) از محلولهای گیاهی مثل خرگوشک ( قزل گون ) برای پرپشت شدن مژه و ابرو اسم می برن و به هم دیگه توصیه هم می کنن اما وزارت بهداشت لااقل این یکی رو غیرقابل مصرف اعلام کرده ( خدا امواتشون رو بیامرزه )

به همچنین است داستان روغن دم مرغ ! شما فکر می کنی این روغنها رو در یک محیط استریل ، دکتر فلانی ، تهیه می کنه ؟ نه عزیزم . اسمال علفی ! اینا رو با بدترین کیفیت ممکن تهیه می کنه و من نمی دونم شما چطوری جرات می کنید از این چیزا به مژه هاتون بمالید

با سلامت چشم شوخی نکنید
به متخصص پوست و مو مراجعه کنید و از داروهای استاندارد کمک بگیرید
من از همین محلول سینره هم کلی تعریف شنیده بودم

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : salumeh, horyjoon, rodmin, ROHAM
zahra_b

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 4 مهر 1388 - 15:50    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام
درمورد پرپشت شدن ابرو ميگن استفاده از مخلوط دارچين واب واستفاده هروز 1بار خيلي خوبه ،البته يه روش ديگه هم هست استفاده ازمخلوط قرص ال دي واب واقعا موثره اينم روزي يكبار اسفاده از روغن ورغ هم عاليه من اين سه روش رو استفاده كردم نتيجه داد مخصوصا قرص ال دي

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1911 روز قبل (4 مهر 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد نازک شدن موها و ریزش شدید 59 maryam_852 14418 شنبه 5 مرداد 1392 - 18:21
behzad_mm مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آزمایش ها و دارو ها برای درمان ریزش مو 5 shahab7 5841 جمعه 12 فروردین 1390 - 23:25
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد زمان لازم برای تاثیر پمادهای پوست؟ 4 goleyas 4461 دوشنبه 5 مرداد 1388 - 16:04
nazigol مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تقویت برای رشد مو 1 delaraaam 7697 شنبه 3 اسفند 1387 - 20:09
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد تزریق آمپول در صورت برای جوش های کیستیک 1 tinasepasi 6365 جمعه 17 خرداد 1387 - 21:36
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید