شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تاري ديد در پيشگيري توسط مرد

1. با سلام
    آقاي دكتر يك سوال داشتم واون اينكه با توجه به اينكه 1 ماه از ازدواج من مي گذره ودنبال يك روش پيشگيري از بارداري ميگردم ، با توجه به اينكه در طول يك سال دوران عقد واين يك ماه همسرم به طور طبيعي يعني مني را داخل نمي ريخت ودر زمان انزال بيرون مي ريخت پيشگيري كرديم . وحا سوالم اينه كه آيا ممكنه اين روش صدمه اي به همسرم بزنه يا نه؟چون قبلا" شنيدم كه باعث تاري ديد ميشه/.
    با تشكر

2. taksetare1 نوشته است: با سلام
    آقاي دكتر يك سوال داشتم واون اينكه با توجه به اينكه 1 ماه از ازدواج من مي گذره ودنبال يك روش پيشگيري از بارداري ميگردم ، با توجه به اينكه در طول يك سال دوران عقد واين يك ماه همسرم به طور طبيعي يعني مني را داخل نمي ريخت ودر زمان انزال بيرون مي ريخت پيشگيري كرديم . وحا سوالم اينه كه آيا ممكنه اين روش صدمه اي به همسرم بزنه يا نه؟چون قبلا" شنيدم كه باعث تاري ديد ميشه/.
    با تشكر

به هیچ عنوان چنین چیزی که میگید باعث تاری چشم نمیشه
    اگر چنین بود باید همه آقایون که جلوگیری میکردند الان کور شده بودن دیگه
    ولی به نظر من کاندوم بهترین و بدون دردسرترین راه جلوگیری هستش
    هم درصد خطاش خیلی پایینه هم قابل اطمینانه
    اما جلوگیری طبیعی و انزال خارج واژن اصلا مشکل ساز نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. taksetare1 نوشته است: با سلام
    با تشكر

سلام

هیچ رابطه ای بین این دو مطلبی که شما گفتید وجود نداره!
    ولی کلا این روش رابطه صحیح نیست چون از نظر روانی ممکنه دوطرف اذیت بشن . مثل استرس ترس از بارداری... خوب ارگاسم نشدن زن ... ریسک بارداری و....
    بهتره از کاندوم استفاده کنید. یا اگر مایلید از یاسمین(قرص جلوگیری از بارداری). ولی به نظر من مصرف این قرصها هم برای مدت طولانی کار درستی نیست. سلیقه ایه دیگه بستگی به خودتون داره ...

شاد باشید.

4. Clooney نوشته است: اما جلوگیری طبیعی و انزال خارج واژن اصلا مشکل ساز نیست

دوست عزیز این روش نزدیکی از نظر روحی و روانی مشکلات خاص خودش رو داره... مخصوصا برای زن اصلا جالب نیست از اضطراب ترس از بارداری بگیرید تا حتی نرسیدن به ارگاسم در بعضی از زنها!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. saye_a نوشته است:
    Clooney نوشته است: اما جلوگیری طبیعی و انزال خارج واژن اصلا مشکل ساز نیست

دوست عزیز این روش نزدیکی از نظر روحی و روانی مشکلات خاص خودش رو داره... مخصوصا برای زن اصلا جالب نیست از اضطراب ترس از بارداری بگیرید تا حتی نرسیدن به ارگاسم در بعضی از زنها!

سایه خانم من منظورم در مورد بیماری یا تاری چشم بوده
    بله شما درست میگید از نظر روحی و ارگاسم موجب ناراحتی روحی میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. ممنون از راهنمايي همهي شما عزيزان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید