شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جوش تناسلی

1. 3 سال پیش یک جوش روی الت تناسلیم در اومد،بهد از مدتی بزرگتر و برامده و درد ناک شد،بعد از چند روز یه چرک شیری رنگ و غلیظ از اون اومد و بعد از مدتی خوب شد چند تایی دیگه هم به همین ترتیب در اومد و خوب شد،الان  کل آلت تناسلیم به جز نوک اون از جوش های ریز سفیدی پوشیده شده که در حالت نعوظ برجسته تر میشن ،نه درد دارن نه هیچ تغییری  نه هیچ ترشحی،آزمایش سیفلیس دادم که منفی بود،پماد موپیروسین و کلوبتازول و کالامین مصرف کردم که تا ثیری نداشت،یه دوره هم کپسول تتراسیکلین مصرف کردم که اونم اثری نداشت،آزمایش کامل ادرار و خون و مدفوع هم دادم که موردی نداشت،،،کمکم کنید لطفا

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. benyamin20 نوشته است: 3 سال پیش یک جوش روی الت تناسلیم در اومد،بهد از مدتی بزرگتر و برامده و درد ناک شد،بعد از چند روز یه چرک شیری رنگ و غلیظ از اون اومد و بعد از مدتی خوب شد چند تایی دیگه هم به همین ترتیب در اومد و خوب شد،الان  کل آلت تناسلیم به جز نوک اون از جوش های ریز سفیدی پوشیده شده که در حالت نعوظ برجسته تر میشن ،نه درد دارن نه هیچ تغییری  نه هیچ ترشحی،آزمایش سیفلیس دادم که منفی بود،پماد موپیروسین و کلوبتازول و کالامین مصرف کردم که تا ثیری نداشت،یه دوره هم کپسول تتراسیکلین مصرف کردم که اونم اثری نداشت،آزمایش کامل ادرار و خون و مدفوع هم دادم که موردی نداشت،،،کمکم کنید لطفا

در مورد بیماری قبلی احتمالا« شانکروئید» بوده است. آیا آن زمان در کشاله ران شما غدد لنفاوی برجسته شده بودند و آیا دردناک هم بودند؟
    اما وضعیت فعلی، آیا منظورتان این است که پس از بهبودی زخمها از «3 سال» پیش تا به حال این ضایعات سفید رنگ به وجود آمده و تا به حال وجود دارند یا به تازگی ایجاد گردیده اند؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید