شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

يه سؤال درباره ريزش مو از آقای دکتر [مهم]

1. من مدت 3 سال هست ريزش مو پيدا کرده ام و اين ريزش شدت پيدا کرده است......اول اینکه

ا گه دارویی هست که هم  موجب رشد مو و ريزش مو هست خواهش ميکنم بگيد

يکی از دوستان من داروی لوسين رز ما ری رو پيشنهاد کرده ميخواستم ببينم اين دراو مفيد هست يا نه؟؟؟؟؟  
    Sad  من 17 سال سن
    دارم......با تشکر

2. devil_max99 نوشته است: من مدت 3 سال هست ريزش مو پيدا کرده ام و اين ريزش شدت پيدا کرده است......اول اینکه

ا گه دارویی هست که هم  موجب رشد مو و ريزش مو هست خواهش ميکنم بگيد

يکی از دوستان من داروی لوسين رز ما ری رو پيشنهاد کرده ميخواستم ببينم اين دراو مفيد هست يا نه؟؟؟؟؟  
    Sad  من 17 سال سن
    دارم......با تشکر

الگوها و درمانهاي متفاوتي براي ريزش مو وجود دارد و بسته به نوع ريزش مختلف است . اگر ريزش موي شما از نوع متداول و با الگوي مردانه باشد ، آنچه که به ثبت رسيده استفاده از محلول موضعي «مينوکسيديل» است که توسط قطره چکان روي پوست سر چکانده مي شود . دارو دو بار در روز روي پوست خشک ماليده مي شود . مو حداقل نبايد تا يک ساعت خيس شود . محلول را بايد به طور مداوم استفاده نمود . نتايج درماني طي 8 تا 12 ماه واضح مي گردد .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید