شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ورم و درد رگ و احتمالا عصب کمرم!!!!!!

1. سلام خدمت دکتر صادقی و همکارانشان.

من جوانی 22 ساله و مذکر و مجرد هستم و الان برای کار 2 ماهی هست که در امارات هستم.
    مشكل من در مورد ورم كردن چند قسمت ار رگهاي كمرم مخصوصا سمت چپ هست كه الان ۱۰ روزي هست اينطوري شده٠  وقتي كه فشار ميدهم درد ميكنه و  درد و ورم به صورت سطحي هست٠ نميدونم مشكل از كجاست? من الان ۱ ماهي هست كه قرصهاي آرام بخش ميخورم و از وقتي كه به دبي آمده ام دچار اختلال خواب و استرس شديد هستم موقع خواب و الان كه قرص ها رو ميخورم بهتر شده ام ٠ خودم احتمال ميدهم كه ورم و درد رگهاي كمرم مربوط به همين استرس و مشكلات روحي هست كه دارم ٠ نظز شما چيست آقاي دكتر? آخه تقریبا 2 سال پیش هم دچار مشکل روحی شده بودم و کمرم نیز درد میکرد ولی ورم نداشت مثل الان و اون موقع چند تا دکتر رفتم و عکس گرفتن از کمرم و معاینه کردن و گفتن که هیچ مشکلی نداری و خود به خود بهتر شد. میخوام بدونم با این دردها چکار میشه کرد؟؟ من عادت اسمنا هم داشتم و الان 1 ماهی هست که ترک کردم ممکنه از ترک عادت استما هم باشه؟؟ با تشکر

2. سلام

دوست عزیز کمردرد علتهای مختلفی ممکنه داشته باشه... از اسپاسم ماهیچه های پشت و کشیده شدن و پیچ خوردن رباطها و رگ به رگ شدن بگیرید تا مشکلات مفاصل و دیسک  و حتی پرکاری تیروئید. استرس و اضطراب هم یکی از دلایل هست.ممکنه مشکل شما همونطور هم که خودتون گفتید همین مورد اخیر باشه.

اگر درد کمر در شما رو به افزایشه و حتی شبها به هنگام خواب هم این درد رو دارید و احساس ضعف در پاها میکنید باید قضیه رو جدی بگیرید و مجددا پیش پزشک برید.

از نظر پزشکی هم کمردرد به خودارضایی و ترک اون اصلا ارتباطی نداره. به دنبال دلیلهای دیگه باشید.

شاد باشید.

3. سلام ممنون از جوابتون
    درد رو به افزایش نیست و کلا درد اون طور زیاد نیست که اذیت بشم و فقط موقعی که اون قسمت رو فشار میدم درد میکنه و موقع خواب هم درد رو ندارم و فکر کنم مشکل از همون استرس و اضطرابی باشه به سراغم میاد . نمیدونم چه طوری از شر استرس و اظطرابی که الکی به جونم افتاده خلاص بشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید