.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
2 پاسخ • 8516 بازديد •  
تیر کشیدن استخوان

نویسنده پیام
freshteh
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 24 شهریور 1388 - 23:55    عنوان:  تیر کشیدن استخوان آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام.من خانمی هستم 25 ساله و متاهل.حدود 5 ماه پیش بدون هیچ گونه سابقه بیماری دردی در تمام استخوان هایم احساس کردم.این درد به صورت دوره ای در تمام استخوان ها تاب می خورد.وبه اصطلاح تیر می کشید.به خصوص در نواحی مچ دست .مچ پا و زانو و انگشتان.به پزشک  متخصص مراجعه کردم.از استخوان پایم عکس گرفت سالم بود.بعد یک ازمایش خون که شامل موارد زیر بود از من گرفت.که همه سالم بودندو کاملا نرمال.یه سری داروی تقویتی هم نوشت مثل امگا 3-ویتامین ب 6-کلسیم-تریپل فلکس.تا یک ماه که قرص ها رو مصرف می کردم کاملا دردم بر طرف شده بود .تا 1 ماه پیش که دوباره دردم شروع شد ولی خیلی کمتر.دوباره 3 روز پیش رفتم پیشش وگفته که هیچ مشکلی نداری و باید قرص هاتو ادامه بدی ولی من خیلی نگرانم.به نظر شما هنوز باید پیگیرش باشم؟یا فقط داروهامو مصرف کنم .لطفا منو راهنمایی کنید
HEMATOLOGY
ESR 1st hr
LE.Cell

Blood Biochemistry
creatine phosphokinase
lactic dehyogenase
alkaline phosphatase

serology
c-reactive protein
RF latex
ANA (anti nuclear antibody

WBC#
NEU#
LYM#
MON#
EOS#
BAS#
NEU%
LYM%
MON%
EOS%
BAS%

RBC
HGB
HCT
MCV
MCH
MCHC
RDW-CV
RDW-SD
PLT
MPV
PDW
PCT

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 24 شهریور 1388 - 23:55    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

aliyan

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 00:08    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با سلام
دوست عزیز ، برای خوده بنده این اتفاق افتاده و وقتی کمی دقت کرده و ریشه یابی نمودم متوجه شدم بعضاً این درد پس از ایجاد رابطه زنا شوئی ایجاد شده و تا مصرف مسکنها برطرف نمیشه! البته اگه بشه تحمل کرد که به مرور زمان خودبخود خوب میشه ولی برای بنده که تحملش خیلی سخته و باید از مسکن ژئلوفن400 استفاده کنم.
این تجربه من بود شاید عوامل دیگری هم داشته باشه که باید متخصصین نظر دهند.
موفق باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
freshteh

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 26 شهریور 1388 - 08:56    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
ممنون.ولی من میخوام که دکتر صادقی جوابمو بدن

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1921 روز قبل (26 شهریور 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد احساس خشکی در ناحیه پشت گردن 2 Irani 1609 پنج‌شنبه 10 شهریور 1390 - 22:03
nima667769 مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. جلوگیری از ساییدگی زانو 14 mehran64 6868 دوشنبه 30 خرداد 1390 - 20:10
Hamshahri مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس خواب رفتگي مداوم در انگشتان دست چپ 0 saeiddavar 2742 شنبه 11 مهر 1388 - 05:45
saeiddavar مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سوال در مورد سندرم تونل کارپ 3 homam 2688 سه‌شنبه 19 خرداد 1388 - 19:17
momena مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد احساس كوفتگي و درد شديد در ناحيه ي عضلات كمر 1 aghasobhanegol 2906 یکشنبه 11 اسفند 1387 - 12:39
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید