شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال بارداری یا تلقین

1. سلام به جناب آقای دکتر و همه دوستان.
    من دیروز رابطه نزدیکی با نامزدم داشتم. با اینکه هنگام عمل دخول نامزدم ارضا نشد اما از آب قبل از انزال برای اینکه کار دستم بده میترسم و اینکه بعد از ارضا شدن اب منی بر روی آلتم ریخت و اطراف واژن. البته اینم بگم مقدار ان هم خیلی کم بود شاید در حد 3 قطره. ضمنا چند لحظه بعد از انزال فورا محل واژن را با آب کامل شستم. و نیم ساعت بعد 2 عدد قرص LD خوردم ، همچنین 12 ساعت بعد از آن هم 2 عدد دیگر مصرف کردم.در طول مصرف این قرص ها هم سرگیجه شدید و سردرد و درد بدن و حال تهوع زیادی داشتم اما بالا نیاوردم.به دلیل حساسیت من به این قرص ها از خوردن HD صرف نظر کردم. اما فهمیدم LD هارو باید 4 تا میخوردم. یعنی اشتباه انجام دادم؟؟؟ یه مطلب دیگه اینکه 8 روز از سیکل ماهانم میگذره.تورو خدا بهم بگید راهنمایی کنید که چکار کنم چون هنوز 24 ساعت هم نگذشته از زمان نزدیکی.بازم باید قرص بخورم؟؟ عاجزانه تقاضای راهنمایی دارم. با تشکر

2. sogoliii نوشته است: سلام به جناب آقای دکتر و همه دوستان.
    من دیروز رابطه نزدیکی با نامزدم داشتم. با اینکه هنگام عمل دخول نامزدم ارضا نشد اما از آب قبل از انزال برای اینکه کار دستم بده میترسم و اینکه بعد از ارضا شدن اب منی بر روی آلتم ریخت و اطراف واژن. البته اینم بگم مقدار ان هم خیلی کم بود شاید در حد 3 قطره. ضمنا چند لحظه بعد از انزال فورا محل واژن را با آب کامل شستم. و نیم ساعت بعد 2 عدد قرص LD خوردم ، همچنین 12 ساعت بعد از آن هم 2 عدد دیگر مصرف کردم.در طول مصرف این قرص ها هم سرگیجه شدید و سردرد و درد بدن و حال تهوع زیادی داشتم اما بالا نیاوردم.به دلیل حساسیت من به این قرص ها از خوردن HD صرف نظر کردم. اما فهمیدم LD هارو باید 4 تا میخوردم. یعنی اشتباه انجام دادم؟؟؟ یه مطلب دیگه اینکه 8 روز از سیکل ماهانم میگذره.تورو خدا بهم بگید راهنمایی کنید که چکار کنم چون هنوز 24 ساعت هم نگذشته از زمان نزدیکی.بازم باید قرص بخورم؟؟ عاجزانه تقاضای راهنمایی دارم. با تشکر

اولا روش اورزانسی غلط انجام دادید
    4 تا ال دی میخوردید بعد 12 ساعت 4 تا دیگه
    اما با توجه به شرایط ذکر کرده احتمال بارداری خیلی کمه چیزی حدود زیر صفر
    پیش آب اسپرم داره از این به بعد مراقب باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سلام سوگلی جون احتمال بارداری شما کم هست چون مایع  به داخل واژن نرسیده اما زمان خیلی حساسی رو برای این کار انتخاب کردید چون تخمک گذاری زن 7 تا 10 روز بعد از پاکی اتفاق میافته هر چه قدر از این زمان دور تر بشیم شانس بارداری کمتر میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید