شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نحوه مصرف پماد كلوتريمازول

1. دختري 24 ساله هستم.مدتيست دچار عفونت قارچي واژن شده ام و پماد كلوتريمازول به من تجويز شده وسوال من مربوط به نحوه مصرف اين پماد با اپليكاتور مي باشد.در نحوه استفاده گفته شده كه اپليكاتور در واژن فرو برده شود.مي خواستم بدونم كه مني كه باكره هستم چطور از اين پماد استفاده كنم.ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

2. sarvin نوشته است: دختري 24 ساله هستم.مدتيست دچار عفونت قارچي واژن شده ام و پماد كلوتريمازول به من تجويز شده وسوال من مربوط به نحوه مصرف اين پماد با اپليكاتور مي باشد.در نحوه استفاده گفته شده كه اپليكاتور در واژن فرو برده شود.مي خواستم بدونم كه مني كه باكره هستم چطور از اين پماد استفاده كنم.ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

سلام ،
    اگر به پزشک مراجعه کرده اید وی قطعا شما را معاینه نموده و از وضعیت دستگاه تناسلی شما آگاهی یافته است، به هر حال شما می توانید به جای کرم واژینال از اشکال دیگر داروهای ضد قارچی استفاده نماید. استفاده از اپلیکاتور ممکن است فعلا برای شما مناسب نباشد ولی اگر عفونت تنها محدود به ولو باشد می توانید پماد را روی ناحیه ولو بمالید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. tabtab

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من دختری باکره هستم من چند سال خودارضایی می کنم میشه لطفا یه پماد برام معرفی کنید که عوارض نداشته باشه صرفا برای مالیدن روی واژنم میخوام خیلی ممنون
    این پمادو میشه از داروخانه بدون مجوز دکتر خرید؟
    موقع خود ارضایی می تونمم کرم معمولی به واژنم بزنم و با دست بمالم
    مررررررررررررررسی

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید