شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قاعدگی در حدود 20روز یا بیشتر

1. با سلام
    من دختری 20 ساله که 1 ساله ازدواج کردم و همیشه پریود منظمی داشتم ولی از 4-5 ماه اخیر پریودم مرتبا از اول ماه به وسطهای ماه وبه تدریخ به اواخر ماه متغیر بود ودر همین ماه اخر پس از گذشت یک هفته از پریودم  خونریزی بسیار غلیظی همراه با لخته های خونی داشتم که با مراجعه به پزشک قرص پروژسترون برام تجویز کرد که پس از قطع 4 روزه پریودم دوباره الان 20 روز است که پریودم واقعا کلافه ام کرده لطفا" راهنمایی کنید و ایا مصرف قرص ال دی راپیشنهاد می کنید یا خیر . لطف بزرگی  میکنید اگر کمکم کنید باتشکر

2. aysan_2 نوشته است: با سلام
    من دختری 20 ساله که 1 ساله ازدواج کردم و همیشه پریود منظمی داشتم ولی از 4-5 ماه اخیر پریودم مرتبا از اول ماه به وسطهای ماه وبه تدریخ به اواخر ماه متغیر بود ودر همین ماه اخر پس از گذشت یک هفته از پریودم  خونریزی بسیار غلیظی همراه با لخته های خونی داشتم که با مراجعه به پزشک قرص پروژسترون برام تجویز کرد که پس از قطع 4 روزه پریودم دوباره الان 20 روز است که پریودم واقعا کلافه ام کرده لطفا" راهنمایی کنید و ایا مصرف قرص ال دی راپیشنهاد می کنید یا خیر . لطف بزرگی  میکنید اگر کمکم کنید باتشکر

سلام

معمولا جهت تنظیم پریودی همونطور که گفتید یکی از راهها همین مصرف LD هست ولی ترجیحا با پزشکت مشورت کن.

شاد باشید.

3. بله براي تنظيم پريود LD مناسبه،‌ از ياسمين هم ميتونين استفاده كنيد چون نسبت به بقيه قرص هاي ضد بارداري عوارض خيلي كمتري داره.ولي همونطور كه خانم سايه گفتن زير نظر پزشك باشه بهتره.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید