شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریختن اب روی دستگاه تناسلی دختر و جلوگیری از حاملگی

1. سلام من هیچی سرم نمیشه فقط میدونم با دوست دخترم که خیلی همدیگرو دوست داریم و می خوایم با هم ازدواج کنیم دیشب یعنی 22 شهریور از عقب نزدیکس داشتم وقتی ابم اومد بیایه یری اوردم بیرون اما متسفانه ابم ریخت روی باسنش و از همه مهمتر الت تناسلیش سرع پاکشون کردم اما خیلی می ترسیم راستی 10 شهریور پریود شده ایا حامله میشه؟ من قرص ال دی و اچ دی خریدم فایده داره که الان 24 ساعت داره از این قضیه می گذره بخوره یا کار از کار گذشته و بدبخت شدیم؟ اگه نگذشته چطور بدم بخوره و چه مقدار؟ اگه بخوره اتفاقی که براش نمیوفته؟ مثلا مریض شده یا دیگه هیچ وقت حامله نشه؟ لازمه قرص بخوره؟ ممنونم از اینکه کمکم می کنید راستی دوستم باکره است و پرده داره

2. reb0 نوشته است: سلام من هیچی سرم نمیشه فقط میدونم با دوست دخترم که خیلی همدیگرو دوست داریم و می خوایم با هم ازدواج کنیم دیشب یعنی 22 شهریور از عقب نزدیکس داشتم وقتی ابم اومد بیایه یری اوردم بیرون اما متسفانه ابم ریخت روی باسنش و از همه مهمتر الت تناسلیش سرع پاکشون کردم اما خیلی می ترسیم راستی 10 شهریور پریود شده ایا حامله میشه؟ من قرص ال دی و اچ دی خریدم فایده داره که الان 24 ساعت داره از این قضیه می گذره بخوره یا کار از کار گذشته و بدبخت شدیم؟ اگه نگذشته چطور بدم بخوره و چه مقدار؟ اگه بخوره اتفاقی که براش نمیوفته؟ مثلا مریض شده یا دیگه هیچ وقت حامله نشه؟ لازمه قرص بخوره؟ ممنونم از اینکه کمکم می کنید راستی دوستم باکره است و پرده داره

شما 38 سالتونو و این چیزا رو هنوز نمیدونید عجیبه!!!
    خیر با توجه به به این چیزی که گفتی بارداری احتمالش کمه
    اما 2 نا اچ دی بخوره 12 ساعت بعدم 2 تا دیگه
    تا 72 ساعت بعد نزدیکی فرصت دارید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام
    دوست عزیز زیاد جای نگرانی نیست اگر سریع محل را کاملا شستشو داده باشید با توجه به اینکه دوستتون هنوز باکره است بنابراین امکان حاملگی نسبت به زمانی که پرده نباشد کمتر است.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید