شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایا وجود غده در ابتدای واژن طبیعی است؟

1. با سلام و سپاس فراوان
    من 3 سال است که عقد هستم و با شوهرم رابطه جنسی دارم البته بصورت منقطع مثلا ماهی یکبار واما به دلیل عرف و تعصب خانواده و ترس از پارگی بکارترابطه ما بصورت کامل انجام نمیشود. یعنی  پنیس کامل داخل نمشود بطوریکه من با رفت و آمد پنیس ارضاء نمیشومو تاکنون هم در هنگام دخول خونریزی نداشته ام.. شوهرم با توجه به تصاویر انواع بکارت معتقد است که بکارت من از نوع ارتجاعی است و هنوز سالم است.ضمن اینکه می گوید در هنگام داخل کردن مانعی را احساس میکند که پنیس را پس میزند.اما انگشت براحتی با عبور ازکنار این مانع که مانند یک غده گرد درابتدای واژن من قرار دارد رد میشود.حال می خواهم بدانم چقدر امکان دارد که هنوز بکارت من آسیب ندیده باشد؟آیا اگر هنوز آسیب ندیده با دخول کامل برداشته می شود یا نیاز به جراحی و... دارد؟و در صورت اخیر آیا برای بچه دار شدن من مانعی ایجاد میکند؟ آیا وجود این عده گرد در ابتدای واژن من طبیعی است؟
                                                                                    با نهایت سپاس

2. اينجوري كه پيداست همسر شما درست حدس زدن بكارت شما از نوع ارتجائيه.بكارت ارتجاعي هم تا زمان زايمان طبيعي از بين نميره.واسه توضيحات بيشتر ميتونين يه جستجو در مورد بكارت انجام بدين سوالاتي مثل سوال شما قبلا هم پرسيده شده.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ممکن هست پرده از نوع ارتجایی با دخول کامل از بین نرود...
    دلیلی برای انجام جراحی برای برداشتن پرده هم وجود نداره ... مگر انجام دخول باعث ایجاد درد و ناراحتی براتون بشه...در ضمن جراحی برای برداشتن پرده ساده هست و جای نگرانی نیست...
    اگه فکر میکنید اون چیزی که مانع دخول میشه پرده نیست و یک غده هست حتما به متخصص مراجعه کنید..

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. شايد منظورشون از غده همون چيز گردي هست كه تقريبا اول واژن هست !!! برا منم سواله اون چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. پس زدن آلت توسط بدن شما نشان دهندهی وجود پرده است،نیازی به جراحی نیست این امر یا نزدیکی کامل راحت تر خواهد شد،اگر نگرانید پزشک زنان بهترین راه است.
    موفق باشید...

6. با سلام
    دوست عزیز ،اگر این به اصطلاح غده سفت بوده و موجب ناراحتی مثلاً هنگام عادت ماهانه و خونریزی شما بشه حتماً به یک پزشک متخصص زنان مراجعه کنید ولی بنظرم این موضوع عمدتاً به پرده و نوع اون برمیگرده و احتمالاً با نزدیکی کامل به مرور ،حل میشه و فکر نکنم جای نگرانی باشه .
    با این وجود پیشنهاد میکنم برای بررسی ادواری که بعضاً بانوان به انجام اون مبادرت میکنند،شما هم جهت این تستها و معاینات به پزشک زنان مراجعه کرده و ضمن معاینه ،هم از سالم بودن پرده و هم از نظر وجود غده ،آگاهی یابید.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید