شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اطمينان از روش جلوگیری از بارداری

1. با سلام
    من و نامزدم تقريبا هفته اي يك با آميزش جنسي داريم كه بيشتر معاشقه هست و دخول صورت نميگيره  اما من نگران باردار شدن حين اين عمل هستم حتي در صورت استفاده از كاندوم باز هم قبلش(تماس پيشاب با آلتم)يا بعداز انزال وخارج كردن كاندوم وتماس مجدد .
    ميخواستم بدونم براي اطمينان بيشتر چي كار كنم؟آيا هر دفعه بعد از رابطه از روش اورژانسي استفاده كنم(به مدت 72ساعت 2تاHDو تكرارش 12ساعت بعد و...)كافيه آيا ضرري برام نداره كه هر هفته استفاده كنم؟(من قبلا از LDاتفاده كردم(البته نه براي جلوگيري)و حساسيتي بهش ندارم)
    يه سؤال ديگه هم دارم :اگه مني روي شكم يا نزديك سينه ريخته بشه ولي بلافاصله پاك بشه مثلا با دستمال پاك بشه بعد با آب شسته بشه درحين شستشو با آب امكان ورود اسپرم به واژن هست؟
    آيا بعد از انزال در صورت پاك كردن يا شستن آلت نامزدم بازم امكان داره در اثر تماس مجدد با آلتم اسپرم وارد واژن بشه؟ريسك اين كار چقدر؟

2. سلام

ریختن منی در هرجایی بجز حوالی واژن مشکلی ایجاد نمی کنه

بنظر من وقتی پیش از شروع رابطه از کاندوم استفاده کنید و تا پایان رابطه کاندوم همراهتون باشه و از طرفی اگر فرضا 2 بار آمیزش دارید برای هرنوبت از یک کاندوم جدید استفاده کنید ، اصلا جای نگرانی نیست و مشکلی هم پیش نمیاد
    بنظر نگرانی شما به این علته که کاندوم رو فقط موقع دخول استفاده می کند ( البته شانس بارداری با تماسهای سطحی اگرچه صفر نیست اما واقعا بالا هم نیست )
    پس استفاده صحیح از کاندوم مشکل شما رو حل می کنه

همچنین اگر بخواید ماهی 4 بار از روش اورژانسی استفاده کنید رسما خودتون رو توی دردسر هورمونی و کم خونی و ...  انداختید و بیش از یکبار در هر ماه توصیه نمیشه

در نهایت شما می تونید روزانه یک عدد ال دی یا اچ دی بخورید تا با این روش جلوگیری نمایید ( از ماه دوم البته مصونیت ایجاد میشه ) اما وقتی آمیزشتون فقط ماهی 4 بار هست . شاید بهتر باشه همون کاندوم رو درست استفاده کنید

موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید