xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


آیا آزمایش خون جهت تعیین بارداری باید در زمان مشخصی انجام شه

  1. reza7



    کاربر نيمه فعال


    کاربر نيمه فعال
    رهام عزیز سلام.
    از اینکه همیشه راهنماییمون می کنی ممنونم.

    1- آیا آزمایش خون جهت تعیین بارداری باید در زمان مشخصی انجام بشه؟ اگه از روش اورژانسی پیشگیری یعنی 8 تا قرص ال دی استفاده شده باشه باید تعداد روز مشخصی از مصرف قرص گذشته باشه که بشه آزمایش خون داد؟

    2- در مورد آزمایش ادرار چطور؟

    3- آیا برای انجام آزمایش خون احتیاج به نسخه پزشک هست؟
     
    تشکر شده توسط : 2 کاربر




  2. labnews



    مدیر آزمایشگاه


    مدیر آزمایشگاه
    1-48 ساعت پس از لقاح تخمك آزمايش بتا HCG  در خون مثبت ميشود(بعد از مصرف قرص بعلت برهم خوردن تعادلات هورموني پريود كاذب حاصل ميشود)
    2-براي رسيدن سطح اين هورمون در ادرا بصورتيكه قابل جستجو باشد 15 روز وقت لازم است (البته بسته به متد هاي متفاوت در  آزمايش اين زمان متغير است)
    3-بله قانون اينگونه است ولي برخي آزمايشگاهها قانون رارعايت نميكنند
     
    این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©




Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.

به تلگرام سایت بپیوندید


مدت زمان ایجاد صفحه : 0.08 ثانیه (45)