شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

- تفاوت انواع آی یو دی در چیست؟

1. سلام آقای دکتر و خانم دکتر پورقربان

من یک بچه کوچک دارم و متاسفانه 2 ماه پیش یک بارداری ناخواسته داشتم که بنا به دلایلی منجر به سقط وکورتاژ شد.
    الان تصمیم دارم هرچه زودتر آی یو دی بگذارم.ولی دکتری قبلاً پیشش میرفتم بعد از زایمانم آی یو دی را توصیه نکرد و گفت چون بچه دوم میخواهی،در آی یو دی احتمال چسبندگی رحم وجود داره. ولی پزشکی که اخیراًپیشش رفتم ،این قضیه را رد کرد.
    در ضمن مادر خودم و همچنین مادر شوهرم ،با وجود آی یو دی یک بارداری داشتند و زایمان کردند.
    با توجه به اینکه ما بچه دوم میخواهیم ولی حداقل 3 سال دیکه، میخواستم نظر شما را راجع به این سوالات بدونم:

1- تفاوت انواع آی یو دی چیست؟
    2-مواردی که ذکر شد به چه علتی بوده؟(بارداری با آی یو دی)
    3-معمولاً در مراکز بهداشت گذاشتن آی یو دی رایگان انجام میشه.آیا رفتن به این مراکز توصیه میشه یا بهتره به مطب مراجعه بشه؟ و هزینه در مطب حدوداً چقدر است؟
    4-معمولاً از چه نوع آی یو دی در مراکز بهداشت استفاده میشه؟
    5-و خلاصه شما برای من چه نوعی پیشنهاد میکنید؟

اگر به سوالاتم (میدونم زیاده)جواب بدین ممنون میشم...و منتظر پاسختون هستم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید