.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
7 پاسخ • 9136 بازديد •  
نبستن سوتن

نویسنده پیام
zm_rshayan
اخطارها : 1 بار

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 19:12    عنوان: icon_winner نبستن سوتن آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام
می خواستم بپرسم آیا نبستن سوتین سینه های یه دختر رو دچار افتادگی میکنه؟
من عادت به بستن سوتین ندارم می خاوستم بدون این موضوع مشکلی ایجاد می کنه یا نه؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : POAR

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 19:12    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

shima110

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 19:28    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام
دوست عزیز مطمئن باشید که این مورد سینه های شما را دچار افتادگی خواهد کرد و به زیبایی ظاهری شما لطمه خواهد زد با توجه به سن شما یک مقدار هم دیر شده سعی کنید بعد از این از سوتینهای فنر دار در قسمت زیرین استفاده کنید که مشکلی پیش نیاید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney
mosafer_bahar

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 20:11    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام

نپوشيدن سوتين مشكلي ايجاد نميكنه.نگران نباشين. ولي فكر ميكنم وقتي فعاليت بدني زياد دارين بايد استفاده كنيد.

بسیاری از زنان جامعه ما نمی دانند که بستن سوتین به مدت طولانی ارمغانی به جز سرطان برای آنها ندارد.
به گزارش گروه ترجمه سامانه خبری سلامت نیوز، برای سالهای طولانی، اغلب مقالات به دلایلی از عوامل ایجاد کننده سرطان سینه مثل نا مناسب بودن تغذیه ، ورزش نکردن و..... به عنوان عوامل اصلی زمینه ساز این بیماری که بیشترین میزان مرگ ومیر زنان را در 2 دهه اخیرداشته ،اشاره می کردند.
این مطالعات قاعدتا باید قابل قبول باشند ولی خانمهایی که در طرح Linda Mccarthey شرکت کردند، زنانی مذهبی ،گیاهخوارو ورزشکار بودند که شانسی دردوری از سرطان سینه نداشتند. شاید اغلب مقالات متقاعد کننده ای که تا کنون در ارتباط با سرطان سینه دیده شدهمربوط به پوشیدن سوتین باشد.
درمطالعاتی که در مورد سرطان سینه وارتباطش با سوتین در آمریکا انجام شده ، متوجه شده اند که زنان مبتلا به سرطان سینه سابقه ای در پوشیدن سوتین های تنگ ورزشی وطولانی مدت آنها داشته اند.
درحقیقت تقریبا تمام افرادی که سرطان سینه داشته اند بیش از 12 ساعت در روز سوتین پوشیده اند.
وقتی یک خانم سوتین تنگ ومحکم می پوشد ،سینه هایش را تحت فشار قرار می دهد،در نتیجه راههای لنفاوی سینه بسته می شود ونهایتا در آن ایجاد برجستگی می کند.این عامل باعث می شود مایعی که به تدریج انباشته شده است، متورم وحساس شده وبه شکل کیست در بیاید . ضمن این که سموم نیز باید از طریق عروق لنفاوی به بیرون رانده شوند.
به هر حال در یک سینه با سوتین محکم وتنگ این مراحل به خوبی انجام نمی شود ودرنتیجه سموم درسینه ها تجمع می یابند. در واقع سوتین ها عامل ایجاد سینه های بیمار هستند.سوتین ها حمایت ساختگی وغیرواقعی از سینه ها به عمل می آورند ودر واقع بدن انسان قدرت نگهداری ازسینه ها توسط خودشان راازدست می دهند و به همین دلیل اغلب خانمها بدون سوتین احساس نا خوشایندی دارند.
پس برای پیشگیری از سرطان سینه نباید سوتین های تنگ پوشید و حتی در صورت امکان بدون آن بخوابید.
یک نکته قابل توجه آن است که میزان موفقیت برای بازگشت از سینه فیبروتیک حتی برای افرادی که 15-10 روز بدون سوتین بوده اند بسیار بالا بوده است. ثابت شده است بسیاری از خانمهایی که بدون سوتین بوده اند به طور معجزه آسایی بیماری آنها بهبودی یافته است.

سلامت نيوز

امضاآفتاب باش،تا به هر كه بخواهي نتابي،نتواني

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : nooosh, elysian, sami28, shiva1358, POAR, serendipiti69, memol99, khanomi25, star313
nooosh

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 20:25    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام ؛
مرسی ، مطلبتون هم جالب بود هم تازه  ....

آیا بستن سوتین در کوچک شدن یا کوچک ماندن سینه ها هم نقشی دارد ؟

امضا***ساقه شکستن قانون طوفان است؛ تو نسیم باش و نوازش کن ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
movafagh
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 20:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام
نمیدونم یعنی چی که میگی عادت ندارید حتما باید سینه های کوچیکی داشته باشین
ولی بدونید که این کوچیکی همیشگی نیست
بالاخره بعد از ( انشالله ) بچه دار شدن و شیر دهی بزرگتر خواهد شد و اگه همجنان به این عادتت غلبه نکنی ممکنه درد رو هم برات به همراه داشته باشه
پس از حالا سعی کن استفاده کنی
موفق باشی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : shirin12

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 20:27    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

aliyan
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 20:29    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
با سلام
دوست گرامی بنده معتقدم هر فرد در حریم خصوصیش هر طور که راحته باید زندگی کنه البته تاآنجائیکه به خودش و دیگران لطمه نزنه.لذا شما هم در صورتیکه مشکلی در حریم زندگیتون ندارید هرجور که تمایل دارید ،بپوشید ،زندگی کنید و لذت ببرید ،و یکی از این مسائل همین موضوع شماست.از طرفی با رجوع به اظهارات مفید خانم مسافر بهار ،منهم  فکر میکنم اینگونه از البسه (تنگ وچسبان) موجبات مشکلات عدیده ای در افراد میشه که علاوه بر آنچه که ایشون اظهار داشته اند ،موجب پدید آمدن معضلاتی از جمله تنگی نفس،گرما زدگی و ... در بانوان هم شده،(از این موارد به تجربه دیده شده) لذا در صورتیکه حتی با افتادگی سینه هم مواجه شدید (البته صحت و سقم اونو نمیدونم)و این مورد در بطن زندگیتون اثری نداشته ،بهترین کار همین روش شماست.
موفق باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
hamraz
معلق شده

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: دوشنبه 16 شهریور 1388 - 21:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام
به نظر من يه كم اصلا براي شما دير شده شما زودتر بايد سوتين استفاده ميكرديد حتي اگه سينه هاتون هم كوچك هستش به نظر من استفاده كنيد هم زيباتر جلوه داده ميشه هم بعدا استفاده كردنش براتون سخت نميشه بعدا كه بچه دار شدين سينه هاتون خيلي ول ميشه اون موقع مجبوري استفاده كني كه خيلي سخت ميشه براتون

امضادر ان زمان كه اميدت بريد از همه جا ببين كيست اميدت بدان اوست خدا

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : shohre
zm_rshayan

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: سه‌شنبه 17 شهریور 1388 - 08:12    عنوان: icon_winner  آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
سلام
با تشکر از جواب تمام دوستان
می خوا ستم این موضوع رو اضافه کنم که سینه های من سایزش متوسط در اصل 75 ایرانی و90 خارجی  من از 17 سالگی به نپوشیدن هیچ لباس زیر در موقع خواب شبها و به جاش پوشیدن یه بلوز شلووار نخی نرم و راحت وگشاد عادت کردم و بیشتر اوقات هم که خونه هستم سوتین نمی بندم فقط وقتی که بیرون میرم می بندم.  در کل وقتی سوتین تنمه احساس سنگینی تو قفسه سینه می کنم و بعضی وقت ها هم قلبم تیر میکشه برای همین نمی تونم پوشیدنش رو  زیاد تحمل کنم. اما یه دوست به من گفت که این کار تو با عث افتادگی سینه میشه که من رو نگران کرد و
که  این موضوع رو مورد بحث قرار دادم تو این سایت

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 136413581391, shirin12
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1931 روز قبل (17 شهریور 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد با سینه های شل چه کنیم؟ 12 zahra0890 17004 چهار‌شنبه 15 مهر 1388 - 07:21
maepc مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سینه های کوچک ! 1 gemini 4603 یکشنبه 29 شهریور 1388 - 06:15
Clooney مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سوتین های جادویی 6 asal_777 10539 پنج‌شنبه 21 خرداد 1388 - 19:22
akvil مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد علت بزرگ شدن سینه هام و ایجاد تغییرتی در بدنم چون اضافه وزن و پدیدار شدن رگهایی بر روی سطح بدنم چیست 3 negar1 36656 چهار‌شنبه 16 اردیبهشت 1388 - 21:14
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد کرم های بزرگ کننده ی سینه 2 maryam68 14790 یکشنبه 17 شهریور 1387 - 03:14
parisaa2 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید