شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

انزال زودرس به دليل بروز مشكل در در آلت است ؟

1. سلام :
    بنده 6 سال است كه متاهل هستم و با مشكل انزال زود رس مواجه م.  يعني بعد از 3-4 دقيقه و عمل دخول و خروج مني خارج شده. در حالي كه نه طرف مقابل لذت برده و نه خودم.
    چند سال پيش زماني كه آلت خود را بين دو پاي طرف مقابل فشار مي دادم احساس درد شديدي در آلتم كردم. بعد از چندي احساس كردم مثل كاغذي كه لوله كرده باشيد و به سطح مقطع آن يك ضربه بزنيد و كاغذ از يك سمت دچار چروك مي شود، اين مشكل در آلت بنده در سمت چپ به صورت يك برامدگي كوچكي در زير پوستم شده.
    احساسم اين است كه اين مشكل باعث انزال زودرس مي شود. البته شايد هم اشتباه كنم.
    مطالبي كه در مورد انزال زود رو در اين سايت مطرح شده بود را خواندم. راستش چندين مورد را امتحان كردم ولي نشد.
    يك مرتبه از قرص هاي وياگرا استفاده كردم. به قدري مدت زمان آن طولاني شد كه براي خودم و طرف مقابلم جاي تعجب داشت.
    ضمناً زماني كه از اسپري بي حس كننده استفاده مي كنم آلتم مي خوابد (اگر اشتباه نكنم اين حالت نعوظ است)
    براي حل مشكل و اينكه شهوت بالايي داشه باشم نيز فلفل زياد مي خورم. گرمي زياد مصرف مي كنم. با اينكه چاق هستم و مدتي رژيم مي گرفتم ولي هر چند وقت يكبار به دليل اينكه نمي توانم شريكم را به درستي ارضاء كنم دست از رژيم كشيده و غذاهاي گرم مصرف مي كنم.
    لطفاً بنده را راهنمايي كنيد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با سلام
    دوست عزیز اغلب آقایون در بار اول نزدیکی تقریباً زود انزالند(البته استثناء هم دارد)ولی اگر پس از چند دقیقه ای (بسته به توان فرد) دوباره نزدیکی نمایند دیر تر انزالشان رخ میدهد و بدیهی است در دفعات بعدی انزالی دیرتر.
    اگر شما هم به این روال هستید که طبیعی است ، در غیر اینصورت ضمن ادامه تغذیه با مواد گرما زا و تند ، جهت تست ، به یک اورولوژ متخصص هم مراجعه نمائید خالی از سود نخواهد بود.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید