شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ريز ادراري

1. با سلام خدمت جناب آقاي دكتر و همه دوستان

من بعضي اوقات بعد از ادرار  ريز ادراري پيدا مي‌كنم .و بعد از مدت زماني ،احساس ادرار در آلتم پيدا ميكنم چند قطره ادار از من خارج مي‌شه من هنگام ادرار هميشه سعي مي‌كنم كه ادار كاملا تخليه و بعضي اوقات هم براي مطمئن شدن عمل استبرا انجام ميدم اين مشكل در من مزمن نيست و به صورت حاد وقتي بعضي اوقات بعد از احتلام در خواب در من به وجود مياد يا وقتي كه مايع مزي ( مايع قبل از انزال) در حالت طبيعي مشكل ريز ادراري پيدا مي‌كنم و اين مدت زمان كوتاهي بعد از ادرار حدود  15 تا 30 دقيقه در من ادامه داره.  

من 24 سالمه و آزمايش پرستات و مثانه رو دادم كاملا سالم بودن

آيا وجود باقي ماندن مايع مني در دستگاه تناسبي باعث اين مشكل شده يا لوله ادراري من تنگ هست ؟؟؟  

لطفا راهنمايي كنيد اين مشكل من رو خيلي اذيت مي‌كنه   چون بيشتر هنگام كه وضو ميگيرم و مي‌خوام نماز بخونم دچار اين مشكل مي‌شم و بعضي وقتا به دليل نجس شدن مجبور مي‌شم لباسهامو عوض كنم        

با تشكر از شما و همه دوستان  

2. با سلام
    دوست گرامی غالباً این حس در آقایون پس از انزال حادث میشه که امریست طبیعی و چاره ای جزء تحملش نیست.ولی گاهی اوقات اگر مردها نزدیکی و انزالشون(در مجردین بصورت احتلام ) به مدت زیاد انجام نشه چون کیسه حاوی منی پر شده و بطور طبیعی هم خالی نشده و از طرفی مجرای خروج منی و ادرار  هم یکی است این حس در فرد ایجاد میشه (البته این موضوع رو بنده تجربه نموده  ام) و بنظرم راهش فقط خروج منی( و صد البته بهترین آن بصورت طبیعی) خواهد بود.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. shokor نوشته است: با سلام خدمت جناب آقاي دكتر و همه دوستان

من بعضي اوقات بعد از ادرار  ريز ادراري پيدا مي‌كنم .و بعد از مدت زماني ،احساس ادرار در آلتم پيدا ميكنم چند قطره ادار از من خارج مي‌شه من هنگام ادرار هميشه سعي مي‌كنم كه ادار كاملا تخليه و بعضي اوقات هم براي مطمئن شدن عمل استبرا انجام ميدم اين مشكل در من مزمن نيست و به صورت حاد وقتي بعضي اوقات بعد از احتلام در خواب در من به وجود مياد يا وقتي كه مايع مزي ( مايع قبل از انزال) در حالت طبيعي مشكل ريز ادراري پيدا مي‌كنم و اين مدت زمان كوتاهي بعد از ادرار حدود  15 تا 30 دقيقه در من ادامه داره.  

من 24 سالمه و آزمايش پرستات و مثانه رو دادم كاملا سالم بودن

آيا وجود باقي ماندن مايع مني در دستگاه تناسبي باعث اين مشكل شده يا لوله ادراري من تنگ هست ؟؟؟  

لطفا راهنمايي كنيد اين مشكل من رو خيلي اذيت مي‌كنه   چون بيشتر هنگام كه وضو ميگيرم و مي‌خوام نماز بخونم دچار اين مشكل مي‌شم و بعضي وقتا به دليل نجس شدن مجبور مي‌شم لباسهامو عوض كنم        

با تشكر از شما و همه دوستان  

با سلام

احساس تخلیه نشدن کامل و همچنین خروج ادرار بعد از خروج از دستشویی می تواند بی اهمیت باشد و با توصیه ساده ای مثل اینکه سعی کنید کمی بیشتر در دستشویی بمانید حل بشود و می تواند نشانه مشکلات دستگاه ادراری از کلیه و مثانه تا پروستات باشه . از عفونت بگیرید تا انواع سنگهای ادرای
    اینکه می فرمایید آزمایشات  پرستات و مثانه رو دادم ، به من نمی گه شما دقیقا چه آزمایشاتی دادید
    سنگ و انسداد و ... چیزی نیست که با آزمایشات روتین خون کاملا قابل ردیابی باشد
    شما وقتی می توانید مطمئن بشید مشکلی نیست که آزمایش خون و ادرار و سونوگرافی کرده باشید
    و از سلامت کلیه و مثانه و ... مطمئن شوید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید