شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ریزش مژه و ابرو

1. سلام .
    می خواستم بدونم که ریزش مژه و ابرو چه دلایلی می تونه داشته باشه .  Question چون از حدودا 6 ماه پیش مژه ها و ابرو های من به شدت شروع به ریختن کرد . الان مژه هام و ابرو هام خیلی خالی شده .  Sad مدتی بود که ریزش متوقف شده بود اما الان چند روزیه که دوباره شروع به ریزش کرده . آیا می شه جلوش رو گرفت تا از این بدتر نشه ؟ آیا اون هایی که ریخته دوباره در میاد .
    با تشکر.

2. porteghal نوشته است: سلام .
    می خواستم بدونم که ریزش مژه و ابرو چه دلایلی می تونه داشته باشه .  Question چون از حدودا 6 ماه پیش مژه ها و ابرو های من به شدت شروع به ریختن کرد . الان مژه هام و ابرو هام خیلی خالی شده .  Sad مدتی بود که ریزش متوقف شده بود اما الان چند روزیه که دوباره شروع به ریزش کرده . آیا می شه جلوش رو گرفت تا از این بدتر نشه ؟ آیا اون هایی که ریخته دوباره در میاد .
    با تشکر.

سلام ،
    ریزش مژه و ابرو شاید به دلیل استرس و یا کمبود ویتامینها و مواد معدنی باشد.
    شما می توانید از سولفات روی و ویتامین E استفاده نمایید و در رژیم غذایی خود از میوه ها و سبزیجات تازه را بگنجانید. کاهش استرس هم کمک کننده خواهد بود . البته برخی محلولهای تقویت مژه هم وجود دارد که کمک کننده هستند.

3. با تشکر از شما . من به دکتر مراجعه کرده بودم و یک دوره کپسول روی و مولتی ویتامین مصرف کردم . اما تاثیری نداشت . کم کردن استرس رو هم که اصلا حرفش رو نزنید، امکان نداره! Sad  . می شه بگید اسم این محلولی که گفتید چیه؟

4. porteghal نوشته است: با تشکر از شما . من به دکتر مراجعه کرده بودم و یک دوره کپسول روی و مولتی ویتامین مصرف کردم . اما تاثیری نداشت . کم کردن استرس رو هم که اصلا حرفش رو نزنید، امکان نداره! Sad  . می شه بگید اسم این محلولی که گفتید چیه؟

سلام ،
    این محلولها مارکهای مختلف دارد ؛ به داروخانه مراجعه کنید و محلول مناسب را برای تقویت مژه و ابرو بگیرید.

5. این محلولهافقط باعث می شه که دیگه مژه هاو ابرو هام نریزه یا اینکه باعث رویش مجدد هم می شه؟

6. porteghal نوشته است: این محلولهافقط باعث می شه که دیگه مژه هاو ابرو هام نریزه یا اینکه باعث رویش مجدد هم می شه؟

سلام ،
    من به شخصه تجربه ای در مورد این محلول ها ندارم ولی در چند مورد پس از استفاده، بهبود در رویش و دوام مژه ها وجود داشته است.

7. با تشکر از شما . من برای ابرو و موهام از محلول سینره استفاده کردم اما فایده ای نداشت و حالا بیشتر نگران مژه هام هستم که به شدت می ریزه و هیچی ازش باقی نمونده Confused

8. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    برخي قارچهاي پوستي  مانند P.OVAL ميتواند باعث ريزش ابرو و مژه شود .البته اگر شوره در سر شما زياد است و پوست چربي داريد احتمال وجود اين قارچ بيشتر است ولي تا آزمايش و معاينه باليني نشود نميتوان صد در صد تشخيص داد - اين را گفتم تا بدانيد عوامل بيماريزاي  زيادي علام و تظاهرات مشابهي دارند هدف تشخيص نبود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید