شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خراش بیرون پرده

1. سلام.من چندسال پیش وقتی بچه بودم یه نفر با انگشتش باعث پارگی پردم شد البته خودم احتمال میدادم  پردم پاره شده چون خونریزی تقریبا زیاد داشتم.بعد چندسال به 2 ماما مختلف مراجعه کردم که یکی گفت پردت سالمه یکی گفت انشاا... سالمه ولی بیرون پرده خراش دارم.
    1.اگه پردم سالمه خونریزیم از چی بود؟
    2.ماما میتونه در مورد سالم بودن پرده اشتباه کنه؟ چون معاینم 2 بار یکی روز آخر پریودم بود یکی روز قبل پریودم که باعث شد 1 روز زودتر خون ببینم
    3.اون خراش بیرون پرده چی میتونه باشه؟
    ممنون

2. با سلام
    دوست گرامی پیشنهاد میکنم به متخصص زنان مراجعه کنید چون با معاینه  دقیقتر و صحیحتر  میتونه شما رو از نگرانی در بیاره.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام

اصولا ماما ها اشتباه نميكنن ولي بهتره به يك متخصص زنان مراجعه كنيد
    اگر گفتند سالمه اون خونريزي مال نازك بودن غشاهاي اطراف هايمن و خود آلت تناسلي بوده
    احتمالا با انگشت زخم شده.
    براي معاينه لطفا در زمانهايي كه تميز هستسد مراجعه كنيد چون بقاياي خون قاعدگي ميتونه باعث بروز اشتباه بشه

خراشهاي بكارت عمدتا به علت عدم دخول كامل هستند

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. فكر كنم به متخصص زنان مراجعه كنيد مطمئن تر باشه.انشالا كه پرده آسيب نديده.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. بازم سلام.من بازم رفتم پیش متخصص زنان.اونم تایید کرد که پرده سالمه ولی بیرونش خراش هست.سوال من اینه آقای دکتر که در آینده این خراش مشکلی برای گرفتن برگه سلامت به وجود نیاره برا من؟

6. sogand_24 نوشته است: بازم سلام.من بازم رفتم پیش متخصص زنان.اونم تایید کرد که پرده سالمه ولی بیرونش خراش هست.سوال من اینه آقای دکتر که در آینده این خراش مشکلی برای گرفتن برگه سلامت به وجود نیاره برا من؟

به هیچ عنوان برای گرفتن برگه سلامت مشکلی نخواهید داشت مطمئن باشید
    حین صدور برگه ذکر خواهد شده که پرده خراش یا پارگی جزئی دارد که بر اثر رابطه جنسی نبوده
    اگر رابطه جنسی نداشتید اصلا نگران نباشید و برگه سلامت برای شما صادر میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. ببخشید ولی پرده من سالمه.خراش بیرون پرده هست. این یعنی چی؟

8. sogand_24 نوشته است: ببخشید ولی پرده من سالمه.خراش بیرون پرده هست. این یعنی چی؟

سلام دوستان

دوست من هم مشکل همین خانم را داره و دکتر بهش هم همین را گفته . حالا سوال من اینه مگر پرده بکارت چقدره که خراش بر میداره. بهش  گفت پرده سالمه ولی یک خراش کوچک داره .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید