شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خواص مو

1. با سلام
    مي‌خواستم درباره خاصيت مو بر روي بدن توضيح بفرماييد ؟

1- آيا مو بر روي بدن باعث شاداب شدن پوست مي‌گردد ؟
    2- آيا كساني كه بدنشان مو ندارد پوستشان زودتر پير ميشود يا تفاوتي بين آنها نيست؟
    3- آيا كساني كه مو زدايي دائم مي‌كنند بعدا عوارضي براي پوستشون به وجود مياد مثلا دچار پيري زودرس مو نميشن؟
    4-  آيا موي بدن براي آقايان لازم هست و چه تفاوتي در اين مورد ميان آقايون و خانم‌ها وجود دارد؟
    5- در چه قسمتهايي از بدن مو لازم هست . وجود داشته باشه ؟ آيا مو زدايي دائم بدن عواضي هم داره؟

2. با سلام

1- فکر نمی کنم موی بدن باعث شادابی پوست بشه
    2- اینم فکر نمی کنم درست باشه ، این داستان یک خاصیت ارثی و ژنتیک هست
    3- بستگی داره از چه روشی استفاده کنه ، مثل اگر از کرمهای شیمیایی موبر بخصوص غیراستاندارد استفاده بشه ( حتی استانداردشم اگر بصورت افراطی استفاده بشه ) طبیعتا روی پوست تاثیر داره . در مورد موبر های سنتی هم که صحبتی نداریم . عنصر قشنگی بنام " واجبی " پدر پوست رو رسما در میاره
    4- لازم هست و نیستش رو نمی دونم . بطور نرمال بدن مردها مو داره و اگر مشکلات بهداشتی و یا حتی زیبایی پیش میاره ، اونوقت شاید بهتر باشه به فکر رفعش باشید
    5- اینم جای بخصوصی نداره . من کجاها باید مو داشته باشه رو نمی دونم اما می دونم کجاها نباید داشته باشه ! موهای قسمت تناسلی و زیر بغل بخصوص در افرادی که زیاد تعریق می کنند ، بهتره از بین بره حالا با تراشیدن و یا روشهای دیگه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید