شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترک زبان

1. paniz

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    دختری هستم 22 ساله، چندیدن سال است که ترک های زیادی روی زبانم ایجاد شده طوری که انگار پرزهای زبانم در ترکها کمتر می باشند ولی هیچ دردی ندارند فقط زبانم زبر است. تا به حال این مسئله برام مهم نبود اما چند ماهی است که عقد کرده ام و همسرم با زبری زبانم مشکل دارد. به پزشک مراجعه کردم ولی تشخیص های متفاوتی دادند. یک پزشک گفت احتمال دارد به خاطر کمبود ویتامین ث باشد و قرص ویتامین ث و قطره ی نیستاتین داد. این دارو ها را به مدت یک ماه استفاده کردم و همزمان با مصرف قرص ویتامین ث مصرف آب پرتغال و کلا موادی که این ویتامین را دارند بیشتر کردم ولی نتیجه نگرفتم. دکتر بعدی گفت به خاطر اسید معدم هستش و اگه از کمبود ویتامین ث بود باید دهنم رخم می شد ولی من هیچ زخمی در دهانم ندارم و قرص امپرازول و محلول دهنشویه داد. الان دارم دارو ها رو مصرف میکنم ولی تنها چند دقیقه بعد از مصرف دهانشو زبانم نرم می شود ولی ترک ها همچنان وجود دارند.
    به نظر شما این مسئله می تواند به خاطر اسید معده باشد؟ درمان قطعی این ترک ها چیست؟
    لطفا راهنماییم کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید