شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارتباط رابطه جنسی دهانی با زمان انزال

1. من با نامزد خودم رابطه جنسی دهانی دارم و با اینکه خیلی تحریک میشه ولی انزالش خیلی دیر اتفاق می افته. برای همین بعد از مدتی محبورم با دست اون ناحیه رو تحریک کنم که واقعا دستم هم درد میگیره بعد از مدتی. بعضی اوقات که با هم تحریک میکنیم من چند بار ارگاسم میشم ولی واسه ایشون اتفاق نمی افته و واسه همین بعد از یه مدتی پا میشم و با دست تحریک میکنم و دستم درد میگیره دیگه. از طرف دیگه آلتش شل هم نیست و در تمام این مدت سفته ولی نمیدونم چرا انزال نمیشه. نمیدونم چه کنم چون دیگه بعضی وقتها واقعا خسته میشم. میخواستم ببینم ممکنه این دیر انزل شدنش واسه رابطه جنسی دهانی باشه؟ یعنی رابطه جنسی دهانی اون رو به تعویق بندازه؟

2. این طور که شما گفتید فکر کنم شما به صورت 69 رابطه دهانی دارید..

ممکنه تو این حالت ایشون تمرکزش بیشتر روی ارضا کردن شما باشه تا خودش ... و به همین دلیل دیر ارضا بشه و انزال داشته باشه...

و البته احتمال میدم شما به خوبی کارتون رو انجام نمیدید ... صرف داخل کردن آلت به دهانتون و بالا پایین کردن دستتون به معنی تحریک نیست .. در طول رابطه ی دهانی میتونید با ضربات زبان به سر آلت و تحریک با زبان .. و موقع تحریک با دست تحریک همه جای آلت و به صورت آرام در ابتدا میتونه کمک کنه... توجه کنید که قسمت سر آلت بسیار حساستر از بقیه ی آلت هست و شما میتونید با تحریک قسمت ختنه گاه باعث لذت شدیدی در نامزدتون بشید .. ضمنا تحریک بیضه ها با دست و دهان و زبان هم تحریک بالایی رو داره ....

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. srp_nami نوشته است: این طور که شما گفتید فکر کنم شما به صورت 69 رابطه دهانی دارید..

ممکنه تو این حالت ایشون تمرکزش بیشتر روی ارضا کردن شما باشه تا خودش ... و به همین دلیل دیر ارضا بشه و انزال داشته باشه...

و البته احتمال میدم شما به خوبی کارتون رو انجام نمیدید ... صرف داخل کردن آلت به دهانتون و بالا پایین کردن دستتون به معنی تحریک نیست .. در طول رابطه ی دهانی میتونید با ضربات زبان به سر آلت و تحریک با زبان .. و موقع تحریک با دست تحریک همه جای آلت و به صورت آرام در ابتدا میتونه کمک کنه... توجه کنید که قسمت سر آلت بسیار حساستر از بقیه ی آلت هست و شما میتونید با تحریک قسمت ختنه گاه باعث لذت شدیدی در نامزدتون بشید .. ضمنا تحریک بیضه ها با دست و دهان و زبان هم تحریک بالایی رو داره ....

من کاملا با نظر دوستمون موافقم! اخه اینجوری خیلی تاثیر مثبتی داره! و واقعا مرد از لحاظ جنسی تحریک میشه!

4. سلام
    در ادامه نظرات دوستان باید اضافه کنم:
    این مشکلی نامزد شما دارند با رابطه جنسی واژنی 100% رفع خواهد شد.اگر درست حدس زده باشم شما رابطه جنسی واژنی ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟نامزد هستید.
    حتما در رابطه جنسی دهانی اصول بهداشتی را رعایت کنید در این نوع رابطه انقال بیماری چندین برابر رابطه جنسی واژنی است اما پیشنهاد شده می باشد و در صورت رعایت اصوا بهداشتی بسیار موثر میباشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. خیر به صورت واژنی رابطه نداریم. ولی از لحاظ تحریک پذیری که گفته بودین. از اونجایی که ما بعد از هر رابطه با هم صحبت میکنیم که چه چیزهایی رو دوست داشتیم و چه جوری اگه بود بهتر بود من میدونم نقاط تحریک پذیرش کجا هستن و خودش هم کامل بهم توضیح داده. از طرف دیگه از خودش هم پرسیدم گفته که مشکلی از لحاظ تحریک شدن نداره. و اینکه فکر میکنه رابطه جنسی دهانی یه لذت خوبه ولی باعث انزال نمیشه. میخواستم ببینم که حرفش درسته؟ از طرفی فکر کنم بیشتر هم تمرکزش روی این باشه که من بیشتر لذت ببرم ولی وقتی هم رابطه به صورت 69 نیست همینجوریه و میگه تو حالت 69 بیشتر تحریک میشه. نمیدونم دیگه چه کنم که واسه خودم خسته کننده نباشه این کار. چون وقتی به صورت 69 هم هستیم وقتی خودم چند بار ارگاسم میشم دیگه توانشو ندارم واقعا.

6. این رابطه 69 چیست؟؟؟ تو سایت ازش نامی برده نشده مقاله ای هم در موردش نیست
    اگه کسی توضیحی میتونه بده ممنون میشم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. Clooney نوشته است: این رابطه 69 چیست؟؟؟ تو سایت ازش نامی برده نشده مقاله ای هم در موردش نیست
    اگه کسی توضیحی میتونه بده ممنون میشم

سلام
    منظور از رابطه 69البته69 لاتين اينه كه زن وشوهر به صورت برعكس (از لحاظ سر و پا )در كنار هم قرار ميگيرند.
    اميدوارم تونسته باشم كمك كنم.بيشتر از اين فكر ميكنم اجازه ندارم توسايت توضيحي بدم .
    موفق باشيد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  8. به هر حال باید توجه داشته باشید که بیشترین میزان تحریک در آقایون هنگام رابطه ی واژنی صورت میگیره... در خانم ها حساس ترین نقطه که به شدت تحریک پذیره کلیتوریسه که در سطح خارجی آلت قرار داره و بدون دخول هم میشه تحریک بسیار شدیدی رو ایجاد کرد و شخص رو به ارگاسم رسوند .. اما در مورد آقایون باید آلت با برخورد و مالش تحریک بشه که این کار به بهترین وجه از طریق واژن صورت میگیره و دست و دهان نمیتونن جایگزین خیلی خوبی باشن ...

به نظر من شما باید بیشتر روی مسائل روحی نامزدتون کار کنید.. و خود ایشون هم باید سعی در به انزال رسیدن داشته باشن و با تغییر دادن حالت آلت توسط خودشون هم میتونن روی میزان تحریک تاثیر بذارن ..

در مورد حالت 69 هم دوستمون توضیح دادن ..

تو این حالت ممکنه فرد بیشتر تمرکزش روی تحریک شریکش باشه و خودش به اندازه ی کافی لذت نبره .. و از طرف دیگه ممکنه دیدن و بوییدن و لمس آلت شریک توسط دست و زبان فرد باعث تحریک بیشترش بشه ...

9. وقتی ازش پرسیدم که تمرکزت بیشتر روی تحریک منه حرفمو تایید کرد. باید سعی کنم که اینطوری نباشه دیگه زیاد. ممنونم ازتون واقعا.

10. به نظر وجود این نوع حرکت در صورتی که دو نفر دوست داشته باشندخیلس هم مفید است اما باید توجه کرد علاوه بر خوردن حرکات اضافی شماو اینکه نشان دهید که شما هم لذت مطلوب میبری اثرش بیشتر است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید