.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات جنسی - تناسلی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
9 پاسخ • 7758 بازديد •  
ارتباط رابطه جنسی دهانی با زمان انزال

نویسنده پیام
shahrzad87

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: جمعه 6 شهریور 1388 - 02:19    عنوان:  ارتباط رابطه جنسی دهانی با زمان انزال آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
من با نامزد خودم رابطه جنسی دهانی دارم و با اینکه خیلی تحریک میشه ولی انزالش خیلی دیر اتفاق می افته. برای همین بعد از مدتی محبورم با دست اون ناحیه رو تحریک کنم که واقعا دستم هم درد میگیره بعد از مدتی. بعضی اوقات که با هم تحریک میکنیم من چند بار ارگاسم میشم ولی واسه ایشون اتفاق نمی افته و واسه همین بعد از یه مدتی پا میشم و با دست تحریک میکنم و دستم درد میگیره دیگه. از طرف دیگه آلتش شل هم نیست و در تمام این مدت سفته ولی نمیدونم چرا انزال نمیشه. نمیدونم چه کنم چون دیگه بعضی وقتها واقعا خسته میشم. میخواستم ببینم ممکنه این دیر انزل شدنش واسه رابطه جنسی دهانی باشه؟ یعنی رابطه جنسی دهانی اون رو به تعویق بندازه؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 6 شهریور 1388 - 02:19    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

srp_nami

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: جمعه 6 شهریور 1388 - 02:37    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
این طور که شما گفتید فکر کنم شما به صورت 69 رابطه دهانی دارید..

ممکنه تو این حالت ایشون تمرکزش بیشتر روی ارضا کردن شما باشه تا خودش ... و به همین دلیل دیر ارضا بشه و انزال داشته باشه...

و البته احتمال میدم شما به خوبی کارتون رو انجام نمیدید ... صرف داخل کردن آلت به دهانتون و بالا پایین کردن دستتون به معنی تحریک نیست .. در طول رابطه ی دهانی میتونید با ضربات زبان به سر آلت و تحریک با زبان .. و موقع تحریک با دست تحریک همه جای آلت و به صورت آرام در ابتدا میتونه کمک کنه... توجه کنید که قسمت سر آلت بسیار حساستر از بقیه ی آلت هست و شما میتونید با تحریک قسمت ختنه گاه باعث لذت شدیدی در نامزدتون بشید .. ضمنا تحریک بیضه ها با دست و دهان و زبان هم تحریک بالایی رو داره ....

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saye_a, sayare, fatimaoo
dxb050
معلق شده

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: جمعه 6 شهریور 1388 - 04:17    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
srp_nami نوشته است: این طور که شما گفتید فکر کنم شما به صورت 69 رابطه دهانی دارید..

ممکنه تو این حالت ایشون تمرکزش بیشتر روی ارضا کردن شما باشه تا خودش ... و به همین دلیل دیر ارضا بشه و انزال داشته باشه...

و البته احتمال میدم شما به خوبی کارتون رو انجام نمیدید ... صرف داخل کردن آلت به دهانتون و بالا پایین کردن دستتون به معنی تحریک نیست .. در طول رابطه ی دهانی میتونید با ضربات زبان به سر آلت و تحریک با زبان .. و موقع تحریک با دست تحریک همه جای آلت و به صورت آرام در ابتدا میتونه کمک کنه... توجه کنید که قسمت سر آلت بسیار حساستر از بقیه ی آلت هست و شما میتونید با تحریک قسمت ختنه گاه باعث لذت شدیدی در نامزدتون بشید .. ضمنا تحریک بیضه ها با دست و دهان و زبان هم تحریک بالایی رو داره ....

من کاملا با نظر دوستمون موافقم! اخه اینجوری خیلی تاثیر مثبتی داره! و واقعا مرد از لحاظ جنسی تحریک میشه!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
maepc

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
همياري با سايت 1 بار

تاریخ: جمعه 6 شهریور 1388 - 20:20    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام
در ادامه نظرات دوستان باید اضافه کنم:
این مشکلی نامزد شما دارند با رابطه جنسی واژنی 100% رفع خواهد شد.اگر درست حدس زده باشم شما رابطه جنسی واژنی ندارید؟؟؟؟؟؟؟؟نامزد هستید.
حتما در رابطه جنسی دهانی اصول بهداشتی را رعایت کنید در این نوع رابطه انقال بیماری چندین برابر رابطه جنسی واژنی است اما پیشنهاد شده می باشد و در صورت رعایت اصوا بهداشتی بسیار موثر میباشد.

امضامن زمین و آسمان را به خاطر عشق به تو تقدیس میکنم!!!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : fatimaoo
shahrzad87

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: شنبه 7 شهریور 1388 - 17:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
خیر به صورت واژنی رابطه نداریم. ولی از لحاظ تحریک پذیری که گفته بودین. از اونجایی که ما بعد از هر رابطه با هم صحبت میکنیم که چه چیزهایی رو دوست داشتیم و چه جوری اگه بود بهتر بود من میدونم نقاط تحریک پذیرش کجا هستن و خودش هم کامل بهم توضیح داده. از طرف دیگه از خودش هم پرسیدم گفته که مشکلی از لحاظ تحریک شدن نداره. و اینکه فکر میکنه رابطه جنسی دهانی یه لذت خوبه ولی باعث انزال نمیشه. میخواستم ببینم که حرفش درسته؟ از طرفی فکر کنم بیشتر هم تمرکزش روی این باشه که من بیشتر لذت ببرم ولی وقتی هم رابطه به صورت 69 نیست همینجوریه و میگه تو حالت 69 بیشتر تحریک میشه. نمیدونم دیگه چه کنم که واسه خودم خسته کننده نباشه این کار. چون وقتی به صورت 69 هم هستیم وقتی خودم چند بار ارگاسم میشم دیگه توانشو ندارم واقعا.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 7 شهریور 1388 - 17:27    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

Clooney

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: شنبه 7 شهریور 1388 - 17:39    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
این رابطه 69 چیست؟؟؟ تو سایت ازش نامی برده نشده مقاله ای هم در موردش نیست
اگه کسی توضیحی میتونه بده ممنون میشم

امضاشرم از خویش عالی ترین اوج خود آگاهی ست .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : fatimaoo
تاریخ: شنبه 7 شهریور 1388 - 18:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
Clooney نوشته است: این رابطه 69 چیست؟؟؟ تو سایت ازش نامی برده نشده مقاله ای هم در موردش نیست
اگه کسی توضیحی میتونه بده ممنون میشم

سلام
منظور از رابطه 69البته69 لاتين اينه كه زن وشوهر به صورت برعكس (از لحاظ سر و پا )در كنار هم قرار ميگيرند.
اميدوارم تونسته باشم كمك كنم.بيشتر از اين فكر ميكنم اجازه ندارم توسايت توضيحي بدم .
موفق باشيد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : Clooney, fatimaoo
srp_nami

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 7 شهریور 1388 - 22:32    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
به هر حال باید توجه داشته باشید که بیشترین میزان تحریک در آقایون هنگام رابطه ی واژنی صورت میگیره... در خانم ها حساس ترین نقطه که به شدت تحریک پذیره کلیتوریسه که در سطح خارجی آلت قرار داره و بدون دخول هم میشه تحریک بسیار شدیدی رو ایجاد کرد و شخص رو به ارگاسم رسوند .. اما در مورد آقایون باید آلت با برخورد و مالش تحریک بشه که این کار به بهترین وجه از طریق واژن صورت میگیره و دست و دهان نمیتونن جایگزین خیلی خوبی باشن ...

به نظر من شما باید بیشتر روی مسائل روحی نامزدتون کار کنید.. و خود ایشون هم باید سعی در به انزال رسیدن داشته باشن و با تغییر دادن حالت آلت توسط خودشون هم میتونن روی میزان تحریک تاثیر بذارن ..

در مورد حالت 69 هم دوستمون توضیح دادن ..

تو این حالت ممکنه فرد بیشتر تمرکزش روی تحریک شریکش باشه و خودش به اندازه ی کافی لذت نبره .. و از طرف دیگه ممکنه دیدن و بوییدن و لمس آلت شریک توسط دست و زبان فرد باعث تحریک بیشترش بشه ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
shahrzad87

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 9 شهریور 1388 - 11:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
وقتی ازش پرسیدم که تمرکزت بیشتر روی تحریک منه حرفمو تایید کرد. باید سعی کنم که اینطوری نباشه دیگه زیاد. ممنونم ازتون واقعا.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 9 شهریور 1388 - 11:03    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

khazal1357

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 12 شهریور 1388 - 07:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
به نظر وجود این نوع حرکت در صورتی که دو نفر دوست داشته باشندخیلس هم مفید است اما باید توجه کرد علاوه بر خوردن حرکات اضافی شماو اینکه نشان دهید که شما هم لذت مطلوب میبری اثرش بیشتر است

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1910 روز قبل (12 شهریور 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد تاثیر قرصهای ضد اضطراب و افسردگی بررابطه جنسی و بارداری-چطور بفهمیم ارگاسم اتفاق افتاده 2 parast000 1527 پنج‌شنبه 16 آبان 1392 - 23:40
bilaki مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. آیا این اتفاق ریسک انتقال رو بالا نمیبره ؟ 7 reza22 3098 پنج‌شنبه 22 اردیبهشت 1390 - 01:18
Clooney مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد زگیل در ناحیه تناسلی 53 ehsanne 38755 یکشنبه 12 مهر 1388 - 20:09
parrydaryaee مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از دارو برای منظم کردن عادت لطمه به میل جنسی میزنه ؟ 3 M3hrtash 5265 چهار‌شنبه 8 مهر 1388 - 15:02
mamany مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد راهنمایی برای نزدیکی 6 faeghah1 27097 پنج‌شنبه 21 خرداد 1388 - 19:06
gikgik مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید