شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موهاي زائد ليزر و عوارض روغن مورچه

1. با سلام
    من روي ران‌هام (باسن) موي‌هاي زائد زيادي دارم و تو خانواده‌ام كسي اينطوري نيست و تا نزديكي كمرم رفته و همينطور پاهام موهاش خيلي زياد و پرپشته براي برداشتن از دائم موها در قسمت باسن از موم و روغن مورچه استفاده كردم ولي اين مناطق پر از جوش‌هاي ريز و درشت شده !!!
    و بعدا هم متوجه شدم كه در سايت نوشته روغن مورچه هيچ تاثيري در از بين بردن موها نداره و امكانش براي مناطق وسيع بدن فقط ليزر هست .

1- دليلش چيه كه در اين مناطق موهاي زيادي دارم؟در حالي كه در مناطق بالا تنه‌ام خيلي كمتره ؟؟

2- لطفا بفرماييد كه اين جوشها از عوارض روغن موچه بوده يا استفاده از موم ؟

3- چي كار كنم كه اين جوشها از بين بره ؟ آيا بعدا موجب عفونت مثل پيستول - يا تگ‌هاي پوستي نميشه ؟

4- عوارض روغن موچه چيه ؟

5- دستگاه‌هاي جديد ليزر ( دستگاه اپيلا ليزر ) كه وارد بازار شده و گفتن فرد بدون پزشك هم مي‌تونه اين كار رو انجام بده صحت داره ؟

6-
    اگر كسي اطلاعاتي درباره دستگاه اپيلا ليزر  داره يا از اون استفاده كرده لطفا بگه.

يه سوال هم درباره سايت داشتم اينه كه من يك سوال رو چند بار براي مدير سايت فرستادم ايشون بنده رو از پيغام خصوصي منع كردن من از مدير سايت معذرت مي‌خوام و از ايشون چندين بار پرسيدم كه بايد چيكار كنم  كه اين محدوديت برداشته بشه ؟؟؟ ولي جواب ندادن !!! اگه كسي مي‌دونه لطفا راهنمايي كنه.

باتشكر از شما

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. همین که شما ای دی مجازی دارین یعنی هویتتون محفوظ ه و این یعنی خصوصی -

اینم جزو قوانین سایت هست که همه سوالها باید تو انجمن ها پرسیده بشه و پیغام خصوصی به دکتر ممنوع!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید