شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اکنه کیستیک

1. سلام
    من دختری 27 ساله مجرد لیسانس برق الکترونیک هستم
    21سال که داشتم تمام صورتم  به جز پیشانی وبینی شدیدا اکنه کیستیک قرمز چرکین زد تمام ازمایشهام سالم بود هیچ قرصی جواب نداد رواکتان مصرف کردم خوب شد 24  سالگی دوباره اکنه کیستیک خفیف زدم 1.5 سال قرص هورمون مصرف کردم اکنه ها درمان شدند الان 9 ماهه هیچ قرصی نخوردم تمام ازمایشهای هورمون / خون/ ژنتیکم سالم است ولی سه روزه دوباره اکنه کیستیک زدم اینبار قرص المانی مینوکساد وژل کلیندامایسون ومترونیدازول مصرف میکنم ولی نمی دانم که دیگر چکار کنم خیلی مطالعه کردم ودکتر رفتم ولی الان دیگه نمی دانم تا کی باید این مشکل اکنه کیستیک بزرگ قرمز را  تحمل کنم.خواهش می کنم راهنمایی کنید البته اکنه های الان بشدت 21 سالگی ام نیستند 2 الی 3 تا در صورتم

2. ROSAD نوشته است: سلام
    من دختری 27 ساله مجرد لیسانس برق الکترونیک هستم
    21سال که داشتم تمام صورتم  به جز پیشانی وبینی شدیدا اکنه کیستیک قرمز چرکین زد تمام ازمایشهام سالم بود هیچ قرصی جواب نداد رواکتان مصرف کردم خوب شد 24  سالگی دوباره اکنه کیستیک خفیف زدم 1.5 سال قرص هورمون مصرف کردم اکنه ها درمان شدند الان 9 ماهه هیچ قرصی نخوردم تمام ازمایشهای هورمون / خون/ ژنتیکم سالم است ولی سه روزه دوباره اکنه کیستیک زدم اینبار قرص المانی مینوکساد وژل کلیندامایسون ومترونیدازول مصرف میکنم ولی نمی دانم که دیگر چکار کنم خیلی مطالعه کردم ودکتر رفتم ولی الان دیگه نمی دانم تا کی باید این مشکل اکنه کیستیک بزرگ قرمز را  تحمل کنم.خواهش می کنم راهنمایی کنید البته اکنه های الان بشدت 21 سالگی ام نیستند 2 الی 3 تا در صورتم

سلام ،
    اگر آزمایشات شما «هم اکنون» در حد طبیعی است، به نظر من ادامه درمانهای موضعی و تمیز نگه داشتن سطح پوست بهترین گزینه می باشد. نوع پوست ، رژیم غذایی ، وجود دوره قاعدگی ، تعریق ، استرس و برخی داروها از عوامل موثر در ایجاد آکنه هستند.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید