شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جراحی ژنوواروم(پا پرانتزی)

1. با سلام خدمت همه دوستان
    من 21 سالمه و مذکر هستم.
    پاهایم پرانتزی هست و حدود 8 -9 سانتی متر بین زانوهایم فاصله هست.و موقع ایستادن طولانی یا راه رفتن طولانی مدت و مخصوصا دویدن و بالا رفتن از پله ها درد متوسطی در پاهایم احساس می کنم که بعضی وقت ها شدید می شود.
    پیش دکتر رفتم و فیزیوتراپی تجویز کرد و گفت که اگر خوب نشد باید عمل کنی.
    طبق گفته ی دکتر بعد عمل هرپا حدود 3 ماه طول می کشه که راه بیوفته.
    1-سوالی که داشتم اینه که این عمل چطوری انجام میشه؟(چطوری پاها رو به شکل درست بر میگردونند)
    آیا پلاتین در پا می گذارند؟این پلاتین داخلی هست یا خارجی؟

2-هزینه ی این عمل در بیمارستان خصوصی ... برای هر پا 4 تا 5 میلیون تومان گفته شده که از توان مالی من و خانواده ام خارج هست.آیا بیمارستان های دولتی هم این عمل را انجام می دهند؟اگر جواب بله هست هزینه ی آن چقدر می شود؟

3-این عمل چه عوارضی داره؟آیا امکان فلجی بعد از عمل هست؟

در آخر هم اگر تصویری از پای عمل شده دارید بگذارید.(زمانی که درست بعد از عمل هست -مثلا یک روز بعد از عمل)
    با تشکر

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام

در مورد پا پرانتزی و نحوه درمان ، چندبار مفصل بحث کردیم و بهتره شما هم عبارت " پا پرانتزی " رو از طریق نوارجستجوی بالای همین صفحه سرچ کنید تا به پاسخ برسید .

در ادامه
    این جراحی در بیمارستانهای دولتی هم انجام می پذیرید که قطعا هزینه آنها به مراتب پایین تر از بیمارستانهای شخصی خواهد بود . هیچ جراحی بدون عارضه نیست ولی اگر پزشک به کارش مسلط باشه ، عوارض خاصی شما رو تهدید نمی کنه .

- توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید