شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص hd و ....

1. با سلام
    طی این ماه چند ین بار با همسرم نزدیکی داشتیم و در 4روز مختلف از روش اوژانسی (خوردن 2قرص hd و 12ساعت بعد2قرصhd دیگر) استفاده کردم. پریود قبلی من 27 تیر ماه شروع شده و 30 تیر تموم شده. در روز 8 و 9 و 10و 15 تیر ماه آب منی کاملا داخل واژن ریخته شد و مجبور شدم از روش اوژانسی استفاده کنم. با توجه به اینکه در یک ماه بیش از یک بار از روش اوژانسی استفاده کردم آیا احتمال حاملگی وجود دارد یا خير؟ ضمنا امروز خونریزی خفیفی دیدم آیا ممکن است که خونریزی ناشی از لانه گزينی باشد؟؟؟؟ ممنون می شم هرچه سریعتر جوابمو بگیرم تا کمی آروم بشم!!!

2. با توجه به مصرف قرصها فقط تنظیمات هورمونیتون به هم میخوره و مانع بارداری هست
    خوردن قرصها فقط عوارض جانبی داره و مصرف آن طی ماه مشکلی برای جلوگیری از بارداری ایجاد نمیکنه
    فقط دوره پریودتون احتمالا بر هم میخوره

3. با توجه به مصرف قرصها فقط تنظیمات هورمونیتون به هم میخوره و قرصها موجب مانع بارداری میشوند
    خوردن قرصها فقط عوارض جانبی داره و مصرف آن طی ماه مشکلی برای جلوگیری از بارداری ایجاد نمیکنه
    فقط دوره پریودتون احتمالا بر هم میخوره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید