.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
6 پاسخ • 8336 بازديد •  
مشكل انزال زود رس- تكرر ادرار

نویسنده پیام
sjmam
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 24 مرداد 1388 - 18:20    عنوان:  مشكل انزال زود رس- تكرر ادرار آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
من مشكل انزال زود رس دارم... بايد چي كار كنم.؟؟البته با كاندوم يه كمي وضع بهتر ميشه...من حدود يك هفته اي كه ازدواج

كردم.البته از تكرر ادرار هم رنج مي برم.وهنگام دفع ادرار اينكار سخت انجام ميشه يعني يه جورايي راحت نيستم البته با درد

همراه نيست انگار يه چيزي جلوشو مي گيره به اورولوژيست هم مراجعه كردم گفت فقط شل و ضعيف بودن عضلات مثانه است و

قرص تجويز كرد.كمي بهتر شدم اما زماني كه استرس دارم و عصبي هستم بدتر ميشه و در دستشويي راحت نيستم.

بايد چي كار كنم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 24 مرداد 1388 - 18:20    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 25 مرداد 1388 - 04:03    عنوان:  Re: مشكل انزال زود رس- تكرر ادرار آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
sjmam نوشته است: من مشكل انزال زود رس دارم... بايد چي كار كنم.؟؟البته با كاندوم يه كمي وضع بهتر ميشه...من حدود يك هفته اي كه ازدواج

كردم.البته از تكرر ادرار هم رنج مي برم.وهنگام دفع ادرار اينكار سخت انجام ميشه يعني يه جورايي راحت نيستم البته با درد

همراه نيست انگار يه چيزي جلوشو مي گيره به اورولوژيست هم مراجعه كردم گفت فقط شل و ضعيف بودن عضلات مثانه است و

قرص تجويز كرد.كمي بهتر شدم اما زماني كه استرس دارم و عصبي هستم بدتر ميشه و در دستشويي راحت نيستم.

بايد چي كار كنم.

یعنی اورولوژیست تکرر ادرار و مشکل در دفع اون رو دید اما گفت مشکلی نیست ؟!
خب من الان چی می تونم بگم ؟ باید به تشخیص کسی که شما رو ویزیت کرده اعتماد کرد دیگه
ولی تکرر ادرار ممکنه بدلیل اضطراب باشه همونطور که ممکنه بدلیل عفونت ادراری و یا سنگ های ادراری و یا ... باشه
بخصوص وقتی همراه مشکل در ادرار هست بنظر من عاقلانه اش اینه که از لحاظ عفونت و سنگ و التهاب و پروستات و ... چک بشید

چه قرصی به شما دادند  ؟ اسمش رو کاش می گفتید
در مورد زودانزالی هم عجیب نیست اگر این مشکل رو با داروی ضداضطراب تحت کنترل در بیارن
در کنارش میشه از  روشهای دیگه هم سود برد که اگر زود ازنزالی رو سرچ کنید حتما به پاسخ می رسید

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
movafagh

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: یکشنبه 25 مرداد 1388 - 04:39    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
البته احتمالا باید لگنتونم ضعیف باشه روی قوی کردن لگن هم باید تلاش کنید که با همون سرچ کردن در همین سایت برای چگونگی قوی کردن لگن آقایون مطالب قابل توجهی نوشته شده
موفق باشی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sjmam

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: یکشنبه 25 مرداد 1388 - 21:32    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
قرص هايي كه تجويز كرد " تولترودين و كلوميپرامين " بود من تمامي آزمايشات ممكن رو انجام دادم.عفونتي نبود-سنگ و بيماري قند هم كه نداشتم..كشت ادرار- آزمايش خون سونوگرافي و ua (آزمايش ادرار) هم انجام دادم.و همه سالم بود..اضطراب كه خيلي داشتم..كلا آدم حساس و پر استرسي هستم...وخيلي عصبي...مثلا عادت دارم هميشه در اكثر اوقات پا هام رو حركت ميدم.يا قلنج انگشت هاي دست رو ميشكنم.اورولوژيست گفت كه بزرگي پروستات هم نيست در سن من نادره.البته الان كمي بهترم ولي مشكل هنوز وجود داره ... زماني كه مثانه من كمي پر ميشه احساس مي كنم كه ادرار در مجاري ادراري قرار مي گيره و ممكنه تخليه غير ارادي داشته باشم يعني چند قطره ادارر خارج ميشه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ALI_ASBM

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 25 مرداد 1388 - 23:05    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام آقای دکتر
من مشکل زود انزالی دارم رفتم دکتر می گوید پوست آلتم پائین ختنه شده و باید دوباره ختنه شده و پوست آلتم بالا کشیده شود آیا شما تا حالا این موضوع جهت رفع مشکل زود ارضایی شنیدید. آیا دکتری در شیراز جهت رفع موضوع فوق می شناسید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 25 مرداد 1388 - 23:05    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

aliyan

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 25 مرداد 1388 - 23:21    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
با سلام
دوست عزیز بنظرم در هردو موضوع ،مشکل از داشتن استرسه زیاده (البته اگر از قند و اوره و ....نباشه)لذا پیشنهاد میکنم به یک دکتر متخصص اعصاب مراجعه کنید .البته زود انزالی در آقایونی که تازه ازدواج کرده اند غالباً طبیعی است و به مرور زمان برطرف میشه ولی تکرر ادرار در حالت نرمال بیشتر مربوط به قند خون افراد میشه . به هر حال نظر قطعی رو میبایست متخصصین بدن.
موفق باشید.

امضاادب آیینه عقل است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : elijoon, EMAN, mmk2009
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: دوشنبه 26 مرداد 1388 - 04:48    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
sjmam نوشته است:
قرص هايي كه تجويز كرد " تولترودين و كلوميپرامين " بود من تمامي آزمايشات ممكن رو انجام دادم.عفونتي نبود-سنگ و بيماري قند هم كه نداشتم..كشت ادرار- آزمايش خون سونوگرافي و ua (آزمايش ادرار) هم انجام دادم.و همه سالم بود..اضطراب كه خيلي داشتم..كلا آدم حساس و پر استرسي هستم...وخيلي عصبي...مثلا عادت دارم هميشه در اكثر اوقات پا هام رو حركت ميدم.يا قلنج انگشت هاي دست رو ميشكنم.اورولوژيست گفت كه بزرگي پروستات هم نيست در سن من نادره.البته الان كمي بهترم ولي مشكل هنوز وجود داره ... زماني كه مثانه من كمي پر ميشه احساس مي كنم كه ادرار در مجاري ادراري قرار مي گيره و ممكنه تخليه غير ارادي داشته باشم يعني چند قطره ادارر خارج ميشه

تولترودین در بی اختیاری و تکرر ادرار کاربرد داره و به عضلات مثانه تاثیر می گذاره
کلومپرامین هم داروی ضد افسردگی و اضطراب هست

روی هم رفته اگر مشکلی از لحاظ عفونت و سنگ و ... ندارید ، دلیل اصلی مشکلتون می تونه اضطراب باشه و درمانی هم که براتون در نظر گرفته شده درمان خوبیه

بهتره آرامش داشته باشید و از  استرس دوری کنید و به درمان ادامه بدید .
اگر از وضعیت قندخونتون هم مطلع نیستید ، به فرمایش دوستمون ، بد نیست اون رو هم چک کنید .

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : aliabkar65, mmk2009
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1950 روز قبل (26 مرداد 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد درد کمر 16 khan 15092 چهار‌شنبه 1 مهر 1388 - 16:22
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد در ناحيه بيضه ها 10 ali_1358 9880 چهار‌شنبه 23 اردیبهشت 1388 - 06:00
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ترس از عدم انجام رابطه جنسی برای اولین بار 1 masoud1 40690 یکشنبه 20 مرداد 1387 - 23:42
maryam68 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد هنگام شهوت 3 smnm 6189 سه‌شنبه 13 فروردین 1387 - 07:55
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد در ناحیه سمت چپ بیضه 3 sjalilz 21675 شنبه 5 اسفند 1385 - 03:22
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید