شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خشکی و درد واژن و رحم

1. با سلام خدمت دوستان سوالی داشتم می‌خواستم بگم من بعد از نزدیکی‌ اگر بخواهم دوباره نزدیکی‌ کنم واژنم خیلی‌ خشک هست و خیلی‌ هم درد می‌کنه البته شریک من خیلی‌ از نظر رابطه جنسیی‌ بالا هستن و برای همین نمیدونم چی‌ استفاده کنم نظر شما چی‌ هست دوستان؟؟؟؟

2. سلام دوست عزيز

اينكه ميگيد شريكم از نظر جنسي بالا هستند يعني چي؟؟!!
    اگر منظورتون توان بالاي او در تحريك شماست كه همين امر خودش باعث ترشحات واژن و خيسي اون ميشه.
    اما در كل استفاده از ژل هاي روان كننده لوبريكانت (براي آقايون) خودش باعث راحتي و روان شدن رابطه ميشه.حتي استفاده از آب هم ميتونه واژن رو دوباره مرطوب كنه

اما در مورد درد واژن!اين مسئله طبيعي هستش و شريك جنسي شما براي كاهش درد بايد كمي آرامتر و با دقت بيشتري اين كار را انجام دهد.اصولا اين دردها به خاطر نازك بودن لايه هاي اطراف واژن و لبها است

موفق باشيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. با سلام
    دوست عزیز بنظرم شما بعد از نزدیکی خودتونو میشوئید!؟ که البته امریست پسندیده .ولی بیاد داشته باشید برای هر نزدیکی تحریک زوجین ،نقش اساسی رو بازی میکنه، لذا باتوضیحات شما ،پیشنهاد میکنم قبل از برقراری رابطه حتماً توسط شریکتون مجدداً تحریک شوید که در این صورت با ترشحات واژن ،روانی خواسته شده، ایجاد خواهد شد.

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. سلام دوست عزيز

خیلی‌ ممنون از جواب دوستان ولی‌ خواستم اینو بگم که من بله بعد از نزدیکی‌ خودم رو میشورم اینم که میگم از نظر جنسی‌ بالا هست یعنی‌ خیلی‌ زود به زود خواهانه نزدیکی‌ هست و من توانی ندارم به ددلیل خشک بودن و دردناک بودنه وژنم
    اون منم که تحریک می‌خواد بکنه چون من آدم دیر ارضایی هستم خیلی‌ طول میکشه و او تحمل نداره واسه همین دخول می‌کنه حالا نظرتون همون ژل هست؟

5. ahoo_2009 نوشته است: سلام دوست عزيز

خیلی‌ ممنون از جواب دوستان ولی‌ خواستم اینو بگم که من بله بعد از نزدیکی‌ خودم رو میشورم اینم که میگم از نظر جنسی‌ بالا هست یعنی‌ خیلی‌ زود به زود خواهانه نزدیکی‌ هست و من توانی ندارم به ددلیل خشک بودن و دردناک بودنه وژنم
    اون منم که تحریک می‌خواد بکنه چون من آدم دیر ارضایی هستم خیلی‌ طول میکشه و او تحمل نداره واسه همین دخول می‌کنه حالا نظرتون همون ژل هست؟

بهترین راه کار صبر و حوصله ایشون در تحریک شماس
    باید حوصله کنن تا به جایی برسه که خودتون مشتاقانه خواهان دخول شید این خیلی بهتره و از نظر روحی هم به نفع شماست
    یا اینکه علل دیر تحریک پذیریتون رو پیدا کنید و نقاط حساستون رو به ایشون گوش زد کنید تا بهتر تحریک بشید
    ژل و انواع چرب کننده ها خوبن ولی زمانی که شما ارگاسم رو تجربه کنید وگرنه غیر این لذت خاصی براتون نداره و نباید توقعی از خودتون داشته باشید
    به نظر من صبر و حوصله و وقت بیشتر گذاشتن در معاشقه راه خوبی هست و اگر هم صبر نداشتن شما دلایل سردیتون رو برطرف کنید تا لذت ببرید
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید