شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علائم ودرد در پرده

1. با عرض سلام خدمت شما دکتر رهام
    من بعد از گذشت دو سال جراحی بکارتم که قبلا پاره شده بود هنوز احساس درد در پردم می کنم مخصوصا و قت هایی که پریود می شم یا روی زمین سرد می شینم و در حالتهای دیگه و حتی بعضی وقتها در حال خود ارضیی خونی بصورت لکه میاد.  البته یه کله و یا بهتر بگم یه قطره خون بیشتر نیست که خونش حالت پارگی یه موی رگه و همراه مایع لزج موقع تتحریک جنسی از دختر خارج میشه میاد بیشتر نیست .
    میشه  تو ضیح بدید:
    1.که چرا درد دارم در مواقع کی ذکر کردم؟

2. و  با خود ارضیی که اصلا حتی انگشت هم وارد نمی کنم و فقط با  تحریک چوچله انجام میشه این خون چیه؟

با تشکر

2. zm_rshayan نوشته است: با عرض سلام خدمت شما دکتر رهام
    من بعد از گذشت دو سال جراحی بکارتم که قبلا پاره شده بود هنوز احساس درد در پردم می کنم مخصوصا و قت هایی که پریود می شم یا روی زمین سرد می شینم و در حالتهای دیگه و حتی بعضی وقتها در حال خود ارضیی خونی بصورت لکه میاد.  البته یه کله و یا بهتر بگم یه قطره خون بیشتر نیست که خونش حالت پارگی یه موی رگه و همراه مایع لزج موقع تتحریک جنسی از دختر خارج میشه میاد بیشتر نیست .
    میشه  تو ضیح بدید:
    1.که چرا درد دارم در مواقع کی ذکر کردم؟

2. و  با خود ارضیی که اصلا حتی انگشت هم وارد نمی کنم و فقط با  تحریک چوچله انجام میشه این خون چیه؟

با تشکر

سلام

اینکه می فرمایید " هنوز هم احساس درد دارید " ، یعنی از وقتی جراحی کردید این درد همراه شما بوده ؟
    ممکنه دچار عفونت یا زخم شده باشید ، یا کیستی در اون ناحیه تشکیل شده باشد ( که این کیست ، ممکن است به جراحی مربوط باشد یا نباشد )
    در نهایت با توضیحاتی که شما دادید ربطی به خودارضاییتون نداره و باید بررسی بشه که کدومیک از احتمالاتی که گفتم هست .

3. با سلام مجدد خدمت شما
    البته من می خواستم این رو بگم که چون من در اثر تصادف لبم رو هم قبلا عمل کردم می دونم درد بخیه زدن و جایی که بخیه می خوره چطوریه چون وقتی دندان پزشکی میرم و مجبورم دهانم رو زیادی باز کنم درد در منطقه جراحی شده صورتم احساس می کنم(یه جور کشیدگی محل بخیه منظورمه) این درد درست مثل همون دردی  هست که در دهانه وازانم احساس می کنم  مخصوصا در مواقع پریود شدن و  البته  نشستن روی زمین سرد. با این تفاصیل شما هنوز معتقد به وجود همون کیست هستید یا اینکه به نظر شما این درد عادیه؟
    من میخواستم یه سوال دیگه هم بپرسم با در نظر گرفتن اینکه پرده من دو سال پیش جراحی شده  و اون اینکه اگر من رابطه با جنس مخالف داشته باشم و اگر طرف مقابل التش رو لایه چوچوله ها بذار و فقط بصورت سطحی التش رو لایه التم بذاره و جلو عقب کنه که البته یکم هم این کار با فشار همراه میشه اما عمال سعی نکنه  التش به هیچ عنوان وارد دهانه وردی وازان بکنه مشکلی برای من اعم از عزله شدن و یا خونمردگی  و یا پارگی جزئی در اطراف پردم ایجاد نمی شه؟[RIGHT
    با تشکر  

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید