شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افتادگی احتمالی رحم

1. سلام آقای دکتر و خسته نباشید

یک سوال داشتم اگه در دختران ناحیه ابتدای ورودی واژن (هایمن )در حالتی که روی 2 زانو نشسته باشه قابل لمس باشه و بیرون زده باشه آیا مشکل خاصی بوجود آمده یا طبیعی است ؟ یک چیزی شبیه افتادگی رحم ؟

2. سلام

چیزی که شما توصیف کردید خیلی مبهمه و بنظر مشکل خاصی هم نمی آید . افتادگی دهانه رحم معمولا در این سن رخ نمی دهد و نشانه ی اون هم قابل لمس بودن دهانه واژن وقتی دو زانو نشسته اید ! نیست .
    بهتره حساس نباشید

3. sara444

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقای دکتر
    من هم میشه گفت همین مشکل رو دارم .... تا 7 سال پیش دهانه واژن و یه سوراخ دیده می شد ولی الان دیده نمی شه و یه تیکه مثل گوشت که انگار می خواد بیاد بیرون دیده می شه و من می تونم اونو حس وحتی لمس کنم ...... بعضی اوقات هم از رحمم باد خارج می شه ؟!؟!؟! ادرارم زمان بیشتری برای تخلیه می بره و احساس تخلیه کامل ندارم ... خیلی زود دچار عفونت و خارش شدید می شم و می خوام ببینم مشکل جدی برای من پیش اومده یا نه ؟؟ ممکنه بکارتم آسیب دیده باشه ؟ آیا قابل تشخیص هست ؟؟؟؟؟چون من نزدیکی نداشتم و باکره ام .........

4. sara444

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقای دکتر
    من هم میشه گفت همین مشکل رو دارم .... تا 7 سال پیش دهانه واژن و یه سوراخ دیده می شد ولی الان دیده نمی شه و یه تیکه مثل گوشت که انگار می خواد بیاد بیرون دیده می شه و من می تونم اونو حس وحتی لمس کنم ...... در حال حاضر ادرار زمان بیشتری برای تخلیه می بره و احساس تخلیه کامل ندارم ... خیلی زود دچار عفونت و خارش شدید می شم و می خوام ببینم مشکل جدی برای من پیش اومده یا نه ؟؟ ممکنه بکارتم آسیب دیده باشه ؟ آیا قابل تشخیص هست ؟؟؟؟؟چون من نزدیکی نداشتم و باکره ام .........

5. sara444 نوشته است: سلام آقای دکتر
    من هم میشه گفت همین مشکل رو دارم .... تا 7 سال پیش دهانه واژن و یه سوراخ دیده می شد ولی الان دیده نمی شه و یه تیکه مثل گوشت که انگار می خواد بیاد بیرون دیده می شه و من می تونم اونو حس وحتی لمس کنم ...... در حال حاضر ادرار زمان بیشتری برای تخلیه می بره و احساس تخلیه کامل ندارم ... خیلی زود دچار عفونت و خارش شدید می شم و می خوام ببینم مشکل جدی برای من پیش اومده یا نه ؟؟ ممکنه بکارتم آسیب دیده باشه ؟ آیا قابل تشخیص هست ؟؟؟؟؟چون من نزدیکی نداشتم و باکره ام .........

سلام

مشکلات ادرارتون به بکارت ربطی نداره ، مسائلی که در باب خارش و احساس عدم تخلیه کامل گفتید به علائم عفونت شبیه هست و ربطی به بکارت نداره . اگر عفونت ( بخصوص مکرر ) دارید به متخصص زنان مراجعه کنید

برای بکارتتون هم اگر جسمی وارد واژن نکرده اید هیچ مشکلی پیش نیومده . بکارت طی سالهای عمر خود بخود از بین نمی رود . تغییر شکل ظاهر دهانه واژن هم به رشد و نمو طبیعی بدنتون ربط داره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید